Jak to działa
Przejdź do gry My Little Farmies
My Little Farmies
5.0 1 607 0
17.06.2017

Zostań farmerem, czyli My Little Farmies

Jedni chcą być strażakami, zaś inni gangsterami. Może znajdą się wśród nas tacy co chcieliby spróbować rolnictwa. Przed wami oto My Little Farmies. My Little Farmies to popularna gra przeglądarkową, w której zostajemy właścicielami niewielkiej farmy, którą budować trzeba od podstaw. Gra jest z pozoru prosta, nie zaskakuje swoją złożonością. Sam gameplay (o którym szczegółowo później) jest dla umilenia czasu, w przerwach między rundami w inne gry. Oprawa muzyczna jak to w grach na przeglądarki biedna, ciągle ta sama muzyczka mimo jej prostoty jest przyjemna dla ucha, choć po jakimś czasie kiedy słucha się jej w tle ma się jej dosyć. Gra opiera się na systemie mikro płatności, który znacznie ułatwia rozgrywkę. Zagranie typowe w produkcjach na przeglądarkę, aczkolwiek da się grać bez wydawania tych ciężko zarobionych lub dostanych jako kieszonkowe pieniędzy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Sama rozgrywa czy jak kto woli porywający gameplay zakłada czekanie, czekanie i długie jak kolejki po karpia w Lidlu czekanie. Można je skracać jak wcześniej było wspomniane nawadnianiem, które pojawią się co jakiś czas. Po zebraniu wyczekanych plonów nie dostajemy nasion! Trzeba je znowu kupić, zysk ze sprzedaży plonów zaś ogromny nie jest. Gra posiada też system misji, które mają dać nam możliwość zdobycia łatwych pieniędzy i doświadczenia, jednak zarówno główne jak i poboczne kosztują nas sporo pieniędzy, które się nie zwrócą wydanej gotówki. W mojej rozgrywce nie zauważyłem możliwości zdobycia płatnej waluty. Doświadczenie zdobywa się bardzo ciężko, ale ma to swój urok, jednak gotówka jest w miarę trudna do zdobycia. Na szczęście twórcy dali możliwość zdobywania doświadczenia ze zdobywania osiągnięć, które nas tym nagradzają. Jeszcze budowanie struktur jest długie, ale to normalne i oczywistym zagraniem było wprowadzenie skrócenia czasu robót za złoto, które jest płatną walutą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Reasumując, gra jest wręcz nudna, polecam ją tylko tym co szukają czegoś na zabicie czasu między rozgrywkami w inną grę i tym co lubią klimaty rolnicze. Gameplay długi i potrafi znużyć nawet najwytrwalszych wyjadaczy gier na przeglądarkę. Nuda zawiewa jak przeciąg w publicznej toalecie, a gotówka, która jest głównym problemem musi być farmiona, dosłownie farmiona godzinami w małych ilościach. Grafika jest średnia, nie wiadomo czy miało być realistycznie czy w klimatach fantasy. Jest kilka lepszych tytułów od tego, ale My Little Farmies nie należy do tych najgorszych. Jest po prostu średniakiem wymagającym pewnym udogodnień lub zmian.
To tylko moje zdanie, wasze może być inne, albo ja po prostu jestem słabym farmerem i umiałem wyciągnąć pełni możliwości z tytułu. Jednakże moim zdaniem gry ani nie można gorąco polecić ani też odradzić, moja opinia to znane wszystkim ,, Co kto woli"
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rinkashimikito

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
3

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
4

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
5

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
6

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
7

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
8

Star Stable Star Stable, a Stajnia Marzeń - porównanie

Recenzja Lesbiss
9

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
10

CSGO Prime (B2P) Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Recenzja OberLeutnant
Chat