Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
0.0 0 596 0
29.08.2018

Rzeczy, o których możesz nie wiedzieć, a okazują się być przydatne

1. Przycisk powrotu do Konoha
Znajduje się on w prawym górnym rogu, zaraz nad mapą, jako pierwszy od prawej. Pozwala graczom na szybki powrót do głównego miasta, w którym spędza się większość czasu spędzonego w grze. Przydatny, gdy gracz jest gdzieś na drugim końcu mapy, a chce na przykład dostać się do Handlarza przedmiotami. Nie ma potrzeby czekania, aż nasza postać tam dotrze, wystarczy kliknąć magiczny przycisk w formie symbolu Ukrytego liścia, dzięki czemu zaoszczędzamy odrobinę czasu.

2. Zadania obławy
Odbierzemy je u mistrza Gai'a, którego znajdziemy w lokalizacji Konoha Północ. Stoi on na prawo od bramy przed siedzibą Hokage. Dziennie gracz posiada 5 prób ukończenia zadania polegającego na odnalezieniu poszukiwanego ninjy i pokonaniu go. Miejsce jego pobytu jest zawsze podane, w dodatku możemy skorzystać z automatycznego przemieszczania się po kliknięciu w zadanie na liście po prawej. Nagrodą za ukończenie obławy są punkty exp, ponadto gdy wykonujecie je w drużynie, można zgarnąć nawet 200% punktów. UWAGA! Zadania można odebrać także poprzez kliknięcie w zwój przy liście zadań.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Stroje
Mogłoby wydawać się, że statystyki, które dodają stroje specjalne dając coś jedynie, gdy nosimy dany strój. Otóż nie! Statystyki strojów łączą się i wpływają na naszą postać nawet gdy nie mamy ich założonych.

4. Skarby

Mapy do skarbów można zdobyć zarówno pokonując Tobi'ego podczas ataku Dziewięcioogoniastego jak i poprzez wykonywanie wyżej wspomnianych zadań obławy. Gdy wciśniemy przycisk "Automatyczne" gra wykona wszystko za nas. Poprowadzi naszą postać i wykopie skarby, przeprowadzając także walki, robiąc to dopóki nie skończą się nam mapy. Przy okazji podczas wykopywania skarbu możemy zostać zmienieni w losową bestię lub obudzić zapieczętowanego ninja.

5. https://www.rednubes.de/lang/5 czyli symulator combo
Strona ta pozwala wam na dobranie odpowiednich postaci do stworzenia dobrego combo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Zapieczętowani ninja
Nagrodę możemy uzyskać za pokonanie dwóch ninja, za trzeciego niestety już nie. Do tego naprawdę ciężko pokonać ich w pojedynkę, dlatego najlepiej wykonywać zadanie w drużynie.

6. Wydawanie miedziaków na zwiększenie mocy
Jeśli masz dużo miedziaków i zamierzasz wpakować je na ulepszenie ekwipunku,m to poczekaj jeszcze moment. Bardziej opłacalną opcją wydaje się przeznaczenie ich na datki gildii, a następnie zwiększenie poziomu umiejętności. Możemy to zrobić w bazie gildii, konkretnie i Nauczyciela umiejętności.

I to na tyle. Mam nadzieję, że twoja wiedza została wzbogacona o chociaż jedną informację oraz, że ta informacja okazała się być przydatna :)
Informacje czerpałam z kanału na youtube o nazwie "Eliasz", serdecznie polecam jeśli szukasz polskich poradników do Naruto online!

Powodzenia w grze!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Korrana

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
8

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
9

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
10

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
Discord