Jak to działa
Przejdź do gry NosTale
NosTale
5.0 1 697 0
22.03.2018

wady i zalety gry pt. nostale

Nostale jest to gra, która w jakimś stopniu jest dobra, ale z kilkoma poprawkami byłaby naprawdę interesująca. Pierwszą rzeczą jest nuda po 55 poziomie postaci w sensie monotonność w zdobywaniu doświadczenia, którą jest chodzienie dzień w dzień na tzw. kraine śmierci. Druga sprawa-gra jest strasznie pay to win i gracz, który nie wyda realnych pieniędzy do gry zazwyczaj nie ma żadnych szans przeciwko przeciwnikowi doładowującym nosdolary. Wymieniłem główne problemy dzięki którym gra staje się nie grywalna na dłuższą chwilę i bez wniesionych poprawek moja ocena dla tej gry to 4/10. Uważam że gdyby twórcom gry nie zależało wyłącznie na dochodach z swojego dzieła to gra wyglądałaby zupełnie inaczej. W następnej części postaram się przedstawić przykładowe rozwiązania wymienionych przeze mnie powodów dzięki którym gra nie jest grywalna.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Rozwiązaniem pierwszego problemu mogłoby być wprowadzenie większej ilości punktów doświadczenia co za tym idzie wbicie 90 poziomu nie byłoby już trudne, więc można bardziej utrudnić misje, rozbudować co najważniejsze urozmaicić aby nie opierały się na jednym schemacie. Do istniejącego już LoD dołaczyć inne eventy, które będą się wymieniać dzięki czemu zdobywanie doświadczenia nie byłoby już takie nudne.
2. Rozwiązaniem drugiego problemu może być zmienienie przedmiotów w nosmarkecie na takie które nie miałyby takiego wpływu na gre jakie są teraz. Pozostać mogłyby przedmioty związane z wyglądem postaci ewentualnie noskumple oraz dekoracje, które nie powinny mieć żadnego wpływu na rywalizacje pomiędzy graczami zapewniającymi przewage nad innymi. Dobrym rozwiązaniem tego problemu mogłoby być również wprowadzenie podobnego schematu co w skrzynce codziennej aby nie można było sprzedawać zakupionych przedmiotów
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdyby twórcy gry chociaż troche popracowaliby nad grą wcielając do niej powyżej wymienione poprawki lub podobne to gra pomimo tego że nie jest najnowsza miałaby według mnie zdecydowanie większą rzesze graczy niż obecnie. Nowa wersja gry przykładowo Nostale 2 też nie byłaby złym pomysłem. Powodów do poprawek znalazłoby się jeszcze więcej i mimo uwag od graczy owe zmiany nie zostały wdrożone w życie możemy wnioskować, że inwestowanie pracy nad tą grą dla twórców nie ma już raczej sensu. Uważam, że udowodniłem, iż gra nie jest grywalna lecz nowi gracze zapewne dzięki temu zyskają wiedze natomiast owej gry lecz inni, którzy już mieli styczność z grą wiiedzieli już o tym. Mam nadzieję, że gra jeszcze ulegnie poprawką lecz jak narazie nie mam zamiaru do niej wracać.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez thyen0

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
4

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
5

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
7

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
8

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
9

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
Chat