Jak to działa
4.7 3 617 0
13.07.2018

Overwatch - poradnik dla początkującej Mei

Cześć, dziś przedstawię wam naukowca który zamiast siedzieć gdzieś na Antarktydzie i patrzeć jak pada śnieg zdecydował się stanąć na polu walki i walczyć o lepsze warunki do życia i poprawę klimaty. Oto przed wami Mei-Ling Zhou (dla przyjaciół i graczy po prostu Mei). W tym artykule przedstawię w ciekawy sposób jej historię sposób gry i umiejętności. I po raz kolejny proszę o wybaczenie drobnych błędów ponieważ jest to kolejny artykuł który przez błąd strony piszę po raz drugi.
HISTORIA
Organizacja Overwatch chcąc znaleźć rozwiązanie dla pogarszającego się stanu klimatycznego zbudowała na całym świecie posterunki obserwacyjne. W jednym z nich kilka lat spędziła nasza bohaterka. Podczas pracy w stacji obserwacyjnej na Posterunku: Antarktyda w stację uderzyła nagła, niezwykle silna burza antarktyczna, która odcięła ją od reszty świata.
Jedyną drogą ratunku dla naukowców znajdujących się w bazie było wprowadzenie się w stan kriostazy. Ratunek nie nadszedł jednak po paru latach z lodowego snu obudziła się Mei. Okazało się że jest ona jeyną osobą która przeżyła. W czasie jej snu organizacja Overwatch upadła a zamiany klimatyczne mocno się zaostrzyły. Bohaterka zdecydowała się wyruszyć w podróż po świecie i kontynuować dzieło na własną rękę, wyposażona w przenośną wersję urządzenia służącego do sterowania pogodą.
UMIEJĘTNOŚCI
MIOTACZ ENDOTERMICZNY to główna broń Mei. Potrafi ona wystrzelić promień zamrażający przeciwników oraz strzela soplami lodu.
KRIOSTAZA dzięki tej umiejętności postać może przemienić się w niezniszczalny blok lodu. podczas trwania tej zdolności zdrowie bohaterki regeneruje się.
ŚCIANA LODU jak wskazuje nazwa jest to ogromna ściana lodu. Zasłania ona obu drużynom widok, uniemożliwia przejście i blokuje wszystkie pociski.
ZAMIEĆ to superzdolność Mei. wytwarza ona obszar, który sprawia, że przeciwnicy znajdujący się w nim zostają spowolnieni a po chwili zatrzymują się w miejscu.
SPOSÓB GRY
Mei jest bohaterką natarcia. Postać ta jest przyjemna do grania i całkiem prosta nadaje się zarówno do ataku jak i do obrony. Niestety nie jest często grana na rankingach a gracze uważają ją za niezbyt silną postać. Mei całkiem dobrze sprawdza się przeciwko takim postaciom jak Winston, Reinhardt, oraz Genji ale może mieć problemy z Trupią Wdową i McCree. Postać jest jedną z bardzo denerwujących przeciwników bohaterów ze względu na swoje mrożenie ponieważ jeżeli gracz nie ma jak uciec w większości przypadków jest już martwy. Uważam, że mimo iż Mei nie jest silna na pewno jest jedną z ciekawszych postaci w całym Overwatch.
4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

League of Legends Ivern - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

SPELLFORCE 1 - JAK NAPRAWIĆ PROBLEM Z ROZDZIELCZOŚCIĄ EKRANU !!!

Tutorial kabev1
6

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
8

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat