Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1638 0
14.06.2017

Paladins, czyli Overwatch dla biednych

Żeby była jasność. Nie uważam Paladins za podróbę Ov czy coś ;) Tytuł ma charakter humorystyczny ;) Można przeczytać w internecie wiele opinii o Paladins, że to podróba Overwatch. To półprawda. Paladins to hero shooter tak samo jak Ov, Team fortress 2 czy nawet Battleborn (czy ktoś to jeszcze pamięta? :D), ale do rzeczy. Paladins to tak jak mówiłem darmowy hero shooter, i jest naprawdę fajny. Podobnie jak w LoL-u jest kilka darmowych postaci i te płatne które można kupić osobno, lub jako dlc na steam całą zawartość płatną za 20 euro. Chociaż moim zdaniem już lepiej dopłacić te kilka dych i kupić Overwatch bo Shooter Blizzarda nie oferuje żadnych płatnych bohaterów - jedyne co jest w mikropłatnościach to skrzynki.Do gry dodano jakiś czas temu zagrania meczu co pokazuję odwagę twórcą ponieważ spowodowali wielkie kontrowersję wśród fanów overwatch. Praktycznie to każda postać w Paladins budzi kontrowersję wśród graczy Ov ponieważ charakterystyka postaci była oryginalna ale umiejętności wszystkich postaci jest miksem umiejętności postaci z Ov więc tutaj twórcy pokazali, że mają jaja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Paladins jest jak inne hero shootery świetne. Dwie drużyny, punkt do przejęcia lub ładunek do eskorty/zatrzymania i... konie. Tak, w Paladins są konie niczym w Heroes of the storm. (Wybaczcie za takie porównania do gier Blizzarda ale trudno tego uniknąć). Co do postaci to można powiedzieć że to lekki mix umiejętności postaci z Ov. Smok z plecakiem odrzutowym i wyrzutnią rakiet, a jego specjalną zdolnością jest szarża... no trochę widać inspirację Ov ale nie można nazwać tego plagiatem. Dobrym elementem jest robienie własnych setów co czyni każdego gracza unikalnym dzięki własnym setom. Jak większość gier free to play Paladins posiada poza wcześniej wspomnianymi płatnymi postaciami system skinów, skrzynek a tym samym nutki hazardu. Same skiny nie dają zbyt dużego wyboru, ponieważ każda postać ma po 3 i każdy ze skinów jedynie zmienia jedynie kolory ubrań, broni itp. Chociaż i tak lepiej jest wydać zebrane kredyty na nowych bohaterów bo jest ich dzisiaj naprawdę dużo do wyboru.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując Paladins to naprawdę dobra alternatywa dla Ov lub jeśli chcemy przetestować czy spodoba nam się taki typ gier i potem ewentualnie zastanowić się nad kupnem Ov :D Ale nieważne co będziemy mówili to nadal będzie wojna pomiędzy graczami Ov i Paladins. Tak samo zawsze będzie trwała wojna między pc a konsole, Quake czy Unreal Tournament. Tak samo jak kłótnie która gra była pierwsza, ponieważ obie zostały zapowiedziane i wydane w małych różnicach czasowych od siebie bo zaledwie niecały miesiąc. Grę można ściągnąć ze steam lub z oficjalnej strony gry. Osobiście preferuję wersję steamową ponieważ tam jest łatwiej zapraszać znajomych, ponieważ poprzez znajomych steam ale oczywiście każdy wybierze to co mu odpowiada ;) Finalnie oceniłbym Paladins na 8 na 10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Tracer003

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
2

League of Legends Ocena bohatera - Miss Fortune

Recenzja NibyFajna
3

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
4

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
6

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
7

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
8

World of Tanks SU-100 - Wstęp do potęgi

Recenzja HansOmen
9

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
10

Big Farm Kilka słów ode mnie... ;3 [Big Farm]

Recenzja NibyFajna
Chat