Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1511 0
04.08.2017

Paladins -> Świetna drużynowa strzelanka strategiczna

Witam, dzisiaj chciałbym pokazać co sądzę o grze Paladins. Wiem o niej bardzo dużo, rozegrałem tam ponad 200 godzin. Gra polega na rywalizacji dwóch drużyn 5 na 5. Wybieramy jednego z dostępnych 30 championów i ruszamy walczyć. Popularnym trybem jest Oblężenie, gdzie trzeba zdobyć ładunek, a następnie przepchać go do wrogiej bazy. Wygrywa ten, kto pierwszy zdobędzie 4 punkty.

Wiele osób mówi, że Paladins to podróba w Overwatch'a, a ja stanowczo temu zaprzeczam. Grałem w obie gry i patrząc pod rozgrywkę, to są to dwie zupełnie różne gry. Jedynie postacie w obu grach są bardzo podobne, co wydaje mi się winą Hi-Rez Studios.

Jak już wspomniałem o postaciach to dodam, że niektóre są niezbyt zbalansowane. Co prawda większość trzyma stały poziom, lecz niektóre bardzo mocno go zaniżają, a grając przeciwko niektórymi można odczuć, że są zbyt OP.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przejdźmy teraz do grafiki, która podoba mi się niesamowicie, a dodatkowo nawet na niskich/średnich ustawieniach wygląda bardzo ładnie. Grafika komiksowa uważam, że świetnie się tu wkomponowała, a wszelkie detale są świetnie dopracowane.

Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć jest oczywiście to, że jest ona darmowa. Mimo tego faktu jest ona Free2Play, co jest totalną rzadkością. Są to oczywiście ogromne zalety, które sprawiają, ze gra ta jest tak bardzo popularna, ale jest w tym jedna wielka wada, ponieważ jest tu sporo tak zwanych trolli.

Dość mocną wadą w tej grze był język. Wyglądał on jakby był przetłumaczony z Google tłumacza. Strasznie to przeszkadzało, aż oczy bolały. Na szczęście wraz z aktualizacjami się wszystko zmieniło i teraz bez przeszkód można grać na naszym ojczystym języku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli do rozgrywki. Akcja dzieje się tutaj non stop, szczególnie w środku mapy. Jedyna przerwa jest kiedy zginiemy oraz pod koniec rundy. Jest to dla mnie ogromna zaleta, ponieważ gra nie przynudza. Urozmaicają ją jeszcze coraz to nowe postacie, które są bardzo często dodawane do gry. Mogą one spełniać jedną z czterech dostępnych ról ( Skrzydłowy, Napastnik, Wsparcie, Obrońca).
Ostatnią rzeczą, którą poruszę jest system dobierania drużyn. Często jest on bardzo krzywdzący. Tylko czasami mam mecz, tak zwany na styk, zazwyczaj są to mecze kiedy ostateczny wynik wynosi 4:0, bądź 4:1.

Przyszedł czas na ocenę. Gdyby nie brak zbalansowania nie których postaci, nie równe drużyny oraz ilość występujących trolli dałbym ocenę 10/10, lecz te rzeczy dość mocno można odczuć, więc ostateczną oceną jest 8/10.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak efektywnie zarabiać w jailbreak

Poradnik keszy
2

"Red Dead Redemption 2" - Pełna Przygoda na Dzikim Zachodzie

Recenzja BurningHawk
3

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Recenzja FENOX39
4

Star Stable Star Stable- Dlaczego warto zagrać?

Poradnik Buenosława
5

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
6

Roblox Krótko na temat Robloxa i gier

Recenzja LooLxD
7

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
8

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
9

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
10

DbD (Dead by Daylight) Recenzja

Recenzja Antonios007
Chat