Jak to działa
Przejdź do gry Plemiona
Plemiona
5.0 1 1757 0
21.01.2018

Po prostu legenda - recenzja gry Plemiona

Obecnie rynek gier przeglądarkowych oferuje ogromną ilość tytułów, w których każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Gdy spojrzymy na listę gier na Bananki.pl, szybko zdamy sobie sprawę z tego ogromu, jakim obecnie dysponujemy. Jest niemal pewne, że we wszystkie tytuły uda nam się w pełni odkryć, ponieważ po prostu zabraknie nam na to życia. Jeśli jednak dość często gramy w gry przeglądarkowe, możemy zauważyć, że schemat rozgrywki jest w nich bardzo zbliżony - budujemy i zwiększamy poziom budowli w mieście, zwiększamy liczebność wojska, dbamy o rozwój technologii i zbieramy surowce, które nam wymienione czynności umożliwiają. Jedną z pierwszych gier które nam zaoferowały taki sposób rozgrywki była właśnie gra Plemiona, obecnie będąca legendarną grą (dostępnych jest obecnie 126 serwerów/światów!).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak Plemiona zbiły taką popularność - na to pytanie składa się kilka kwestii. W czasach kiedy gra stała się dostępna, rynek gier był bardzo ubogi - tytuły można policzyć było na palcach jednej ręki. Gra nie wymagała dobrej jakości komputera, można było ją uruchomić w przeglądarce telefonu (wtedy to takie oczywiste nie było), no i oczywiście możliwość rywalizacji ze znajomymi. Pewnie sporo osób może pamiętać, jak wszyscy grali w Plemiona na lekcjach informatyki lub na przerwach między zajęciami. Gra rozpromowała nie tylko twórców, ale także cały rynek gier mobilnych, dając tym samym fundamenty pod rozwój innych tytułów. Same Plemiona stały się zaś grą-symbolem, który jest punktem odniesienia nawet dla współczesnych tytułów, ponieważ często słyszymy że ktoś gra w "grę w stylu Plemion" lub "grę jak Plemiona tylko osadzoną w świecie...".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A co jeśli chodzi o przyjemność z rozgrywki - no cóż, gra najlepsze lata ma za sobą, grafika bardzo się postarzała, schemat rozgrywki jest pierwowzorem dla innych gier, jednak w innych tytułach został bardziej rozwinięty, jedyną zaletą jest wciąż duża popularność tej gry, więc nie ma problemu ze znalezieniem partnerów do rozgrywki.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w klasycznej rozgrywce, polecam spróbować, gra jest bardzo prosta i przyjemna, więc nawet jako początkowy gracz szybko się w niej odnajdziesz. Jeśli masz już jakieś doświadczenie w grach przeglądarkowych, ze swojej strony polecam spróbować swoich sił w Tribal Wars 2, czyli oficjalnej kontynuacji gry Plemiona (nie wiem czemu twórcy nie przetłumaczyli gry jako Plemiona 2). Gra posiada odświeżoną grafikę, która prezentuje się świetnie. Czy ta gra również odniesie taki sukces ?
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LeonardoPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
2

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
3

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
4

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
5

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
6

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
7

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
10

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
Chat