Jak to działa

Prison Wars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Prison Wars

Masz ochotę na polską grę od twórców Kibolgame czy Imperium Ojca? Marzy Ci się świat przesiąknięty klimatem Prison Break? W takim razie Prison Wars to tytuł, którego nie możesz przeoczyć.

W tym nietypowym MMORPG spod skrzydeł polskich deweloperów gra rozpoczyna się w więzieniu. Wraz z innymi graczami wcielisz się w więźniów, których zadaniem jest przetrwanie w brutalnym świecie grypserki, przemocy i prochów, a także skorumpowanych strażników.

Jako skazaniec nie będziesz miał łatwo. Codziennie musisz dbać o rozwój swojej postaci, w szczególności zwracając uwagę na fizyczność swojego bohatera. Takie statystyki, jak szybkość, siła i obrona okażą się nieocenione, a przy okazji trzeba będzie zapewnić portfelowi odpowiednią zasobność. Wszystkie te rzeczy zdobędziesz podejmując się rozmaitych działań przestępczych - począwszy od kradzieży, poprzez wymuszenia, kończąc na napadach na bogatszych graczy oraz handlu między więźniami.

Załóż swój gang i zwiększaj wraz z innymi członkami jego reputację. Dzięki przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej uzyskasz dostęp do nowych elementów gry, takich, jak np. Wojny gangów.

Jeśli szukasz wyszukanej oprawy graficznej, to w Prison Wars takiej nie znajdziesz - gra jest bowiem utrzymana w bardzo minimalistycznej stylistyce, a rozgrywka ma podstawę w warstwie tekstowej, dlatego grafikę trzeba tu traktować zdecydowanie drugoplanowo.

W Prison Wars zagrasz zupełnie za darmo, ponieważ gra dostępna jest na zasadzie free-to-play. Jeśli jednak chcesz przyspieszyć progress swojego więziennego gangu, to Twórcy gry przygotowali opcję mikropłatności, za które można wykupić szereg udogodnień.

Tylko pamiętaj, żeby nie drynić przy otwartym!

pełny opis gry
Screeny
Prison Wars screenshot1 Prison Wars screenshot2 Prison Wars screenshot3 Prison Wars screenshot4 Prison Wars screenshot5 Prison Wars screenshot6 Prison Wars screenshot7 Prison Wars screenshot8
Video

Prison Wars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat