Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
0.0 0 410 0
03.02.2018

Gra o pociągach. [RAIL NATION]

Rail Nation to darmowa gra przeglądarkowa o tematyce pociągów i kolei. Została stworzona przez Travian Games. Naszym zadaniem jest zbudowanie lini kolejowych i rozwinięcie naszej firmy. Mamy możliwość zmiany pociągów, personelu, ulepszenia naszej bazy i wiele więcej. Do tego gra ma systematyczne aktualizacje, co dodaje do gry świeżości. Gra posiada świetną grafikę i dobrze zrobiony interfejs. Wszystko jest logiczne i ładnie wygląda. Podczas rozgrywki rywalizujemy przez cały czas z innymi graczami. Rozbudowujemy nasze stacje, odkrywamy nowe lokomotywy i to w tym samym czasie, gdy robią to inni gracze. Rail Nation momentami może być dosyć trudne, ale w grze istnieje czat, w którym możemy zapytać się innych o pomoc. Oprócz tego istnieje też samouczek, który wyjaśnia najważniejsze aspekty gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
Najważniejszy plus tej gry, to tak jak już wspomniałem bardzo dobra grafika i przemyślany interfejs. Ale Rail Nation posiada też wiele więcej dobrych cech. Między innymi jest Free to Play, a to chyba jedyna popularna gra o takiej tematyce. Na pewno nie jest to gra dla każdego, nie wszyscy lubią pociągi i w grze nie ma zbyt wiele akcji. Jeżeli ktoś kocha gry strategiczne, to i ta może mu się spodobać. Im lepiej wykonamy daną trasę, tym szybciej zarobimy. Im lepszy wykonamy pociąg, tym więcej będziemy musieli wydać na to pieniędzy. Wiele sytuacji trzeba dobrze przemyśleć i wykonać taktycznie. Nie jest to gra, gdzie trzeba tylko budować, czekać, znowu budować i tak w kółko. Tutaj naprawdę można wykazać się sprytem. Ogółem gra jest bardzo ciekawa i wciągająca. Posiada parę wad, ale o tym za chwilę...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
Więc przejdźmy już do minusów. Jeżeli dojdziemy do pewnego momentu, to gra zaczyna się nudzić. Nie będzie nam brakować pieniędzy, surowców ani niczego i będziemy tylko nabijać levele na budynkach. Inna wada to mikropłatności. Czyli tak samo jak w 90% gier przeglądarkowych. Daje nam to walutę premium, dzięki której na przykład dostajemy bonus do badań, czy skracamy czas budowy. Jest to problem w wielu grach przeglądarkowych, ale raczej nie da się go pozbyć, w końcu autorzy muszą jakoś zarabiać. Jedna z wad tej gry to czas ładowania mapy. Nie jest to jakiś ogromny minus, ale jest to czasami denerwujące. W Rail Nation istnieje coś takiego jak Finał. Przechodzą tam osoby najlepiej grające, które wykonały dane zadanie w poprzedniej fazie gry. Taki Finał często wygrywają te same, zgrane drużyny, więc jeżeli liczymy na zwycięstwo, to szanse są małe.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
4

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
5

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
6

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
7

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
8

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
9

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
10

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
Chat