Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
0.0 0 258 0
03.02.2018

Gra o pociągach. [RAIL NATION]

Rail Nation to darmowa gra przeglądarkowa o tematyce pociągów i kolei. Została stworzona przez Travian Games. Naszym zadaniem jest zbudowanie lini kolejowych i rozwinięcie naszej firmy. Mamy możliwość zmiany pociągów, personelu, ulepszenia naszej bazy i wiele więcej. Do tego gra ma systematyczne aktualizacje, co dodaje do gry świeżości. Gra posiada świetną grafikę i dobrze zrobiony interfejs. Wszystko jest logiczne i ładnie wygląda. Podczas rozgrywki rywalizujemy przez cały czas z innymi graczami. Rozbudowujemy nasze stacje, odkrywamy nowe lokomotywy i to w tym samym czasie, gdy robią to inni gracze. Rail Nation momentami może być dosyć trudne, ale w grze istnieje czat, w którym możemy zapytać się innych o pomoc. Oprócz tego istnieje też samouczek, który wyjaśnia najważniejsze aspekty gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 220 Graj
Najważniejszy plus tej gry, to tak jak już wspomniałem bardzo dobra grafika i przemyślany interfejs. Ale Rail Nation posiada też wiele więcej dobrych cech. Między innymi jest Free to Play, a to chyba jedyna popularna gra o takiej tematyce. Na pewno nie jest to gra dla każdego, nie wszyscy lubią pociągi i w grze nie ma zbyt wiele akcji. Jeżeli ktoś kocha gry strategiczne, to i ta może mu się spodobać. Im lepiej wykonamy daną trasę, tym szybciej zarobimy. Im lepszy wykonamy pociąg, tym więcej będziemy musieli wydać na to pieniędzy. Wiele sytuacji trzeba dobrze przemyśleć i wykonać taktycznie. Nie jest to gra, gdzie trzeba tylko budować, czekać, znowu budować i tak w kółko. Tutaj naprawdę można wykazać się sprytem. Ogółem gra jest bardzo ciekawa i wciągająca. Posiada parę wad, ale o tym za chwilę...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Więc przejdźmy już do minusów. Jeżeli dojdziemy do pewnego momentu, to gra zaczyna się nudzić. Nie będzie nam brakować pieniędzy, surowców ani niczego i będziemy tylko nabijać levele na budynkach. Inna wada to mikropłatności. Czyli tak samo jak w 90% gier przeglądarkowych. Daje nam to walutę premium, dzięki której na przykład dostajemy bonus do badań, czy skracamy czas budowy. Jest to problem w wielu grach przeglądarkowych, ale raczej nie da się go pozbyć, w końcu autorzy muszą jakoś zarabiać. Jedna z wad tej gry to czas ładowania mapy. Nie jest to jakiś ogromny minus, ale jest to czasami denerwujące. W Rail Nation istnieje coś takiego jak Finał. Przechodzą tam osoby najlepiej grające, które wykonały dane zadanie w poprzedniej fazie gry. Taki Finał często wygrywają te same, zgrane drużyny, więc jeżeli liczymy na zwycięstwo, to szanse są małe.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

Gry o policji

Recenzja Marcel123
4

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
9

Jak Być Lepszym W Counter Strike: Global Offensive

Poradnik Burixt0n
10

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Poradnik BiałyBananek
Discord