Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
0.0 0 384 0
11.12.2017

Zostań właścicielem największej linii kolejowej

Gra Rail Nation wprowadza nas w świat pociągów zarówno transportowych jak i towarowych. Rozpoczynając grę dostajemy swoją własną lokomotywę oraz stację w wybranym mieście. Gra polega na rozbudowywaniu swoich linii kolejowych oraz stacji w celu zarobkowym oraz zdobywaniu punktów prestiżu. Na początku warto przyjrzeć się samej planszy. Posiadamy tutaj swoje miasto - po środku, oraz różne zakłady takie jak: tartak, drwal, kopalnia i tym podobne. Aby rozpocząć wymianę po między danymi zakładami bądź po między miastem a zakładem należy położyć tory by lokomotywa miała po czym jeździć oraz zakupić specjalne wagony w zależności od rodzaju towaru który mamy zamiar przewozić. Dzięki samouczkowi zostajemy wprowadzeni w realia gry. Jest to gra strategiczna o ładnej grafice oraz możliwości grania na smartfonie czy tablecie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
Pociągi kursując pomiędzy zakładami i miastem przewożą towary dzięki czemu my zarabiamy. Aby zwiększyć ilość dostępnych lokomotyw należy rozbudować na naszej stacji lokomotywownie. Im wyższy poziom lokomotywowni tym więcej pociągów możemy posiadać a co za tym idzie więcej kursów robimy i więcej zarabiamy. Z prawej strony posiadamy zakładkę przenoszącą nas do drzewka technologicznego pozwalającego na ulepszanie parametrów naszych lokomotyw oraz odkrywanie nowych, lepszych i bardziej wydajnych pociągów. Rywalizacje wzmaga konkurencja na mapie globalnej. Każdy z graczy dąży do kontroli na jak największym obszarze oraz do jak największych zysków. W grze pomagają nam misje dodatkowe dające różne bonusy w postaci bonów na przykład na tory, lokomotywy, złoto czy tez gotówki. Można również zbierać bonusy na stacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
Trzeba uważać by nasze lokomotywy nie uległy zepsuciu. W tym celu należy je serwisować co jest dość kosztowne w gotówce bądź też zatrudnić mechanika który będzie doglądał naszych pociągów w celu usuwania usterek. Jest to dość niekorzystna opcje ponieważ za mechanika trzeba zapłacić w złocie które ciężko zdobyć.
Podsumowując: gra warta polecenia dla graczy lubiących gry strategiczne bądź interesujących się pociągami oraz lubiących rywalizację na arenie międzynarodowej. Łatwo tutaj zdobyć dodatkowe bananki dzięki dynamicznej akcji oraz dokładnemu samouczkowi. Gra potrafi wciągnąć gracza w swój jakże realistyczny świat. Dzięki rozbudowanej fabule nie sposób skończyć jej w ciągu dnia, miesiąca czy nawet roku. Ja ze swojej strony grałem również w wersje na pc i opierając się na swoim doświadczeniu stwierdzam ze obie są świetne.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Hanwudi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
5

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
10

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
Discord