Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
0 0 97 0
11.12.2017

Zostań właścicielem największej linii kolejowej

Gra Rail Nation wprowadza nas w świat pociągów zarówno transportowych jak i towarowych. Rozpoczynając grę dostajemy swoją własną lokomotywę oraz stację w wybranym mieście. Gra polega na rozbudowywaniu swoich linii kolejowych oraz stacji w celu zarobkowym oraz zdobywaniu punktów prestiżu. Na początku warto przyjrzeć się samej planszy. Posiadamy tutaj swoje miasto - po środku, oraz różne zakłady takie jak: tartak, drwal, kopalnia i tym podobne. Aby rozpocząć wymianę po między danymi zakładami bądź po między miastem a zakładem należy położyć tory by lokomotywa miała po czym jeździć oraz zakupić specjalne wagony w zależności od rodzaju towaru który mamy zamiar przewozić. Dzięki samouczkowi zostajemy wprowadzeni w realia gry. Jest to gra strategiczna o ładnej grafice oraz możliwości grania na smartfonie czy tablecie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 300 Graj
Pociągi kursując pomiędzy zakładami i miastem przewożą towary dzięki czemu my zarabiamy. Aby zwiększyć ilość dostępnych lokomotyw należy rozbudować na naszej stacji lokomotywownie. Im wyższy poziom lokomotywowni tym więcej pociągów możemy posiadać a co za tym idzie więcej kursów robimy i więcej zarabiamy. Z prawej strony posiadamy zakładkę przenoszącą nas do drzewka technologicznego pozwalającego na ulepszanie parametrów naszych lokomotyw oraz odkrywanie nowych, lepszych i bardziej wydajnych pociągów. Rywalizacje wzmaga konkurencja na mapie globalnej. Każdy z graczy dąży do kontroli na jak największym obszarze oraz do jak największych zysków. W grze pomagają nam misje dodatkowe dające różne bonusy w postaci bonów na przykład na tory, lokomotywy, złoto czy tez gotówki. Można również zbierać bonusy na stacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 350 Graj
Trzeba uważać by nasze lokomotywy nie uległy zepsuciu. W tym celu należy je serwisować co jest dość kosztowne w gotówce bądź też zatrudnić mechanika który będzie doglądał naszych pociągów w celu usuwania usterek. Jest to dość niekorzystna opcje ponieważ za mechanika trzeba zapłacić w złocie które ciężko zdobyć.
Podsumowując: gra warta polecenia dla graczy lubiących gry strategiczne bądź interesujących się pociągami oraz lubiących rywalizację na arenie międzynarodowej. Łatwo tutaj zdobyć dodatkowe bananki dzięki dynamicznej akcji oraz dokładnemu samouczkowi. Gra potrafi wciągnąć gracza w swój jakże realistyczny świat. Dzięki rozbudowanej fabule nie sposób skończyć jej w ciągu dnia, miesiąca czy nawet roku. Ja ze swojej strony grałem również w wersje na pc i opierając się na swoim doświadczeniu stwierdzam ze obie są świetne.
Zostań właścicielem największej linii kolejowej 0.0 0
0 0
Art napisany przez Hanwudi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord