Jak to działa

Rail World

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rail World

Zastanawiałeś się zawsze, jak to jest pracować na kolei, przewozić pasażerów i powiększać swoją… sieć kolejową? A może marzyłeś od dziecka o pracy w pociągu i chciałeś być maszynistą? Daj się więc porwać w drogę do świata Rail World, będącego doskonałą grą strategiczną! To świetny sposób nie tylko na zabicie nudy, ale i… poznanie świata pociągów „od kulis”!

Zbuduj własne imperium szyn, zaprojektuj swój dworzec kolejowy i zapoznaj się z zabawnymi bohaterami – Heńkiem z zajezdni, Konduktorką Karo, Wiesiem z nastawni i Michałem z budowy torów. Twoim celem będzie rozbudowanie dworca centralnego i sieci kolejowej – musisz także transportować osoby i towary przez całą Europę. Wykonuj przy tym szalenie pasjonujące zadania, konserwuj lokomotywy i pociągi, upiększaj dworce i… buduj nowe elektrowozy! Możesz także udostępniać innym nowe trasy międzynarodowe – fajnie, co? Czekają na Ciebie również niezliczone możliwości upiększania terenu - od pollerów i latarni, aż po słupy reklamowe i… piękne drzewa! Poza tym, masz szansę rozwiązywanie naprawdę ciekawych questów, rozbudowywanie tras kolejowych i konserwację infrastruktury kolejowej. Zawsze ciekawiły Cię zróżnicowane maszyny parowe, dieslowe i elektryczne? Fascynujące grafiki i animacje w Rail World z całą pewnością wprowadzą Cię w ten fascynujący, „kolejowy świat”!

Zarządzaj ruchem na kolei, transportuj towary i pasażerów, ulepszaj wyposażenie dworców i pociągów i zwyczajnie… dobrze się zabaw! Zapoznaj się bliżej ze światem kolei w Rail World już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Rail World screenshot1 Rail World screenshot2 Rail World screenshot3 Rail World screenshot4 Rail World screenshot5 Rail World screenshot6 Rail World screenshot7 Rail World screenshot8 Rail World screenshot9 Rail World screenshot10
Video

Rail World wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat