Jak to działa

Rise of Angels

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rise of Angels

Jesteś spragniony nowej rozgrywki w typie MMORPG? Włącz Rise of Angels i daj się wciągnąć w tę niebanalną, nową produkcję przeglądarkową! Wspaniała grafika 3D, ciekawa fabuła i doskonale opracowana mechanika sprawią, że ciężko Ci będzie oderwać się od tej gry. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zatrzymać… ciemność?

Przygotuj się na niesamowitą przygodę, która pozwoli Ci na totalne oderwanie się od rzeczywistości. Rewolucyjna grafika HD w przeglądarce umożliwi cieszenie się z fikcyjnego świata – mało tego, aparat o 360 stopniach pozwoli Tobie wybrać najlepszy kąt, aby cieszyć się wspaniałym widokiem wciągających bitew! Będziesz posiadał niemal nieograniczone możliwości na wzmocnienie swojego bohatera, a na swojej drodze spotkasz ponad 200 unikalnych bossów do walki – uważaj, bo każdy z nich ma własny styl walki, animacje i dość nietypowe… otoczenie. Ciesz się z szerokiego wyboru skrzydeł, broni, zbroi, aur i innych niezwykle przydatnych rzeczy, które na pewno prędko polubisz – zwłaszcza startując do kolejnej walki. Jeśli jesteś fanem PvP, mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Specjalnie dla Ciebie dostępna jest 24-godzinna arena, na której możesz trenować i ulepszać swoje umiejętności, a także walczyć z innymi graczami o cenne nagrody! A jeśli zostaniesz członkiem gildii, będziesz mógł dołączyć do epickich bitew o kontrolę nad… zamkiem.

Przechodź przez rozmaite tryby w grze – od klasycznych misji i lochów, aż po obronę wieży. Poznaj niesamowity świat Rise of Angels już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Rise of Angels screenshot1 Rise of Angels screenshot2 Rise of Angels screenshot3 Rise of Angels screenshot4 Rise of Angels screenshot5 Rise of Angels screenshot6 Rise of Angels screenshot7 Rise of Angels screenshot8 Rise of Angels screenshot9 Rise of Angels screenshot10
Video

Rise of Angels wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat