Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
2 0 213 0
19.01.2018

Czarne myśli?! O co chodzi !

Hej witajcie dzisiaj wam przedstawię Moją opinie na temat gry Roblox!
Zacznijmy od tego, iż roblox to darmowa gra internetowa wydana w 2006 roku przez amerykańskie studio Roblox Corporation, w której gracze samodzielnie kształtują rozgrywkę poprzez budowanie przedmiotów, miejsc akcji itp. Moim zdaniem gra jest idealna dla młodzieży, również dla osób dorosłych.

Rozgrywki na niektórych mapkach nie trwają zbyt długo ( zależy jaki serwer) dlatego jest idealna na nudę. Roblox jest grą multiplayer co oznacza, że można w nią grać razem ze swoimi przyjaciółmi, porównywać swoje umiejętności na Parkour'ach, sprawdzać wiedzę na Quiz'ach, Pokazywać i pouczać siebie na grach typu MeepCity, Fashion itp.

Uważam, że Roblox to innowacyjna gra warta spędzenia na niej przynajmniej minuty! Serdecznie zapraszam i zachęcam do Grania :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Powołując się na temat tego Posta, nie mam czarnych myśli na temat tej gry! Jest rewelacyjna!
Gra ta znajdowała się na stronie Bananki.pl jako jedna z gier, z której otrzymujemy bananki, jednak i niestety to się zmieniło.

Na temat Roblox'a można wiele powiedzieć! Akcja gry toczy się w świecie wykreowanym przez samych graczy – tworzą swoje postacie, budynki itd. Producenci udostępnili do dyspozycji program Roblox Studio, który umożliwia tworzenie własnych scenariuszy gry oraz wykorzystania skryptów Lua.

Z własnego doświadczenia powiem, że roblox nawet mnie jako doświadczonego gracza zaskakuje swoimi pomysłami, zwłaszcza zaskakują mnie osoby, które tworzą poszczególne serwery. Ich umiejętności są niesamowite! Ogłaszam, że nawet ja i pewnie wy też, nie potrafilibyście zrobić czy odtworzyć to co oni potrafią i pokazują na swoich fantastycznych mapach <3
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W Roblox dostępna jest wirtualna waluta zwana „Robuxami” (w marcu 2016 ogłoszono rezygnację z waluty zwanej „ticketami”[7]), umożliwiająca kupno dodatkowych przedmiotów. Kupuje się ją za „prawdziwe” pieniądze[8]. Użytkownicy mogą też zapisać się do „Builders Club” poprzez wykupienie jednego z trzech typów abonamentu.

Istnieje wiele wspaniałych map, zajmowanych przez wiele osób w nie grający. Na niektórych serwerach gra nawet kilka tysięcy osób co jest na prawdę niesamowite!

Moim zdaniem gra Roblox szczyci się małymi ograniczeniami to znaczy, że gra ma wiele możliwości, które można doskonale wykorzystać dla własnych potrzeb!
Dziękuję za uwagę :)

Czy wiedziałeś, że w 2007 roku Roblox próbował robić buty, ale nie wyszło i nigdy nie zostały opublikowane? A w dniu 21 maja 2016 r. Roblox dodał opcję usunięcia zbanowanych osób z listy znajomych? Lub jeśli gra łamie Warunki Roboxa , nie jest usuwana, ale zamiast tego jest w trakcie przeglądu ? Oraz, że koszule i spodnie nie zostały wymyślone do kwietnia 2008 r.?
Czarne myśli?! O co chodzi ! 5.0 2
2 0
Art napisany przez XxKolorowaMambaxX

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord