Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
0.0 0 1813 0
21.02.2018

Czym jest ROBLOX?????

ROBLOX to świetna gra która przyciągnęła miliony graczy. Ta gra nie posiada żadnej fabuły ani nic w tym stylu jest to gra typu minecraft czyli jest tam wiele serwerów (nie ma trybu offline) i na każdym z nich robi się coś innego na jednym trzeba czegoś szukać po mapie na innym trzeba kopać a jeszcze na innym jeździć samochodami. Serwery są tworzone tylko i wyłącznie przez graczy. Jest to gra free to play lecz zawiera mikropłatności tak zwane w grze Robuxy za Robuxy można sobie kupić na przykład pieniądze na serwerze za które możemy ulepszyć swoją grę lub przyśpieszyć jej rozwój. Są serwery bardziej popularne i mniej popularne. Najpopularniejszymi serwerami są Jailbreak w którym trzeba uciec z więzienia następnie rabować banki i sklepy aby kupywać samochody , drugim serwerem jest Lumber Tycoon w którym to wcielamy się w rolę drwala.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
ROBLOX jest grą w którą grają głownie młodsze osoby w wieku około 9 lat jednak trafiają się starsi. W ROBLOXIE nie ma żadnej komunikacji głosowej jednak można posługiwać się prywatnymi komunikatorami n.p Discord Skype czy teamspeak. Niestety tak jak w większości gier istnieją tak zwani cheaterzy. ROBLOX jest niedopracowaną grą przykładem jest to jak podejdziemy w nieodpowiednim miejscu na przykład w ścianę albo chociaż wejdziemy w bardzo małego kamienia to może wystrzelić nas w kosmos. Jeżeli chcemy stworzyć własny serwer to wraz z pobraniem ROBLOXA pobiera się także ,,Roblox Studio'' w którym to możemy stworzyć nową swoją własną mapę albo skorzystać z gotowej i ją zmodyfikować. O co chodzi z modyfikowaniem mapy? na mapie można zrobić jakiś kanion górkę lub postawić drzewo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Roblox Studio jest bardzo proste w obsłudze co widać na zdjęciu powyżej. Do wyboru mamy wiele opcji można wykorzystywać n.p samochody tworzone przez samego Robloxa lub przez jego społeczność. Osobiście poznałem tą grę przez kuzyna kiedy był u mnie. Naprawdę spędziliśmy wiele czasu przy tej grze i jesteśmy zadowoleni z tego :) Liczymy na to że wyjdzie więcej tego typu gier zwłaszcza że można grać praktycznie wszędzie ponieważ jest wersja zarówno na komputer jak i na telefon. Osobiście twierdzę że ta gra jest warta polecenia tylko niestety na wielu serwerach jest pay2win co to oznacza? Że gracz który wydaje pieniądze na gre ma większą szansę na zwycięstwo niż świetny gracz który nie wydaje na mikropłatności nic. Jeżeli miałbym ocenić tą grę w skali od 1 do 10 to daje 7/10
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Domi5212

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
10

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
Discord