Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 5187 0
21.02.2018

Czym jest ROBLOX?????

ROBLOX to świetna gra która przyciągnęła miliony graczy. Ta gra nie posiada żadnej fabuły ani nic w tym stylu jest to gra typu minecraft czyli jest tam wiele serwerów (nie ma trybu offline) i na każdym z nich robi się coś innego na jednym trzeba czegoś szukać po mapie na innym trzeba kopać a jeszcze na innym jeździć samochodami. Serwery są tworzone tylko i wyłącznie przez graczy. Jest to gra free to play lecz zawiera mikropłatności tak zwane w grze Robuxy za Robuxy można sobie kupić na przykład pieniądze na serwerze za które możemy ulepszyć swoją grę lub przyśpieszyć jej rozwój. Są serwery bardziej popularne i mniej popularne. Najpopularniejszymi serwerami są Jailbreak w którym trzeba uciec z więzienia następnie rabować banki i sklepy aby kupywać samochody , drugim serwerem jest Lumber Tycoon w którym to wcielamy się w rolę drwala.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
ROBLOX jest grą w którą grają głownie młodsze osoby w wieku około 9 lat jednak trafiają się starsi. W ROBLOXIE nie ma żadnej komunikacji głosowej jednak można posługiwać się prywatnymi komunikatorami n.p Discord Skype czy teamspeak. Niestety tak jak w większości gier istnieją tak zwani cheaterzy. ROBLOX jest niedopracowaną grą przykładem jest to jak podejdziemy w nieodpowiednim miejscu na przykład w ścianę albo chociaż wejdziemy w bardzo małego kamienia to może wystrzelić nas w kosmos. Jeżeli chcemy stworzyć własny serwer to wraz z pobraniem ROBLOXA pobiera się także ,,Roblox Studio'' w którym to możemy stworzyć nową swoją własną mapę albo skorzystać z gotowej i ją zmodyfikować. O co chodzi z modyfikowaniem mapy? na mapie można zrobić jakiś kanion górkę lub postawić drzewo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Roblox Studio jest bardzo proste w obsłudze co widać na zdjęciu powyżej. Do wyboru mamy wiele opcji można wykorzystywać n.p samochody tworzone przez samego Robloxa lub przez jego społeczność. Osobiście poznałem tą grę przez kuzyna kiedy był u mnie. Naprawdę spędziliśmy wiele czasu przy tej grze i jesteśmy zadowoleni z tego :) Liczymy na to że wyjdzie więcej tego typu gier zwłaszcza że można grać praktycznie wszędzie ponieważ jest wersja zarówno na komputer jak i na telefon. Osobiście twierdzę że ta gra jest warta polecenia tylko niestety na wielu serwerach jest pay2win co to oznacza? Że gracz który wydaje pieniądze na gre ma większą szansę na zwycięstwo niż świetny gracz który nie wydaje na mikropłatności nic. Jeżeli miałbym ocenić tą grę w skali od 1 do 10 to daje 7/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Domi5212

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
7

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat