Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2961 0
03.07.2017

Roblox - jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych gier przeglądarkowych

Roblox jest darmową grą z gatunku MMORPG stworzoną w 2006 roku przez Davida Baszuckiego. Gra mimo dość prostej grafiki jest jedną najlepszych gier przeglądarkowych. Mimo iż Roblox wydaje się być grą dla dzieci, to grają w nią również niektóre osoby dorosłe. W tej grze można wybrać sobie jedną spośród kilku tysięcy gier stworzonych przez społeczność. Niektóre gry potrafią wciągnąć kogoś na bardzo długo, nawet na kilka miesięcy. Można tam wybrać grę z prawie każdej kategorii - od prostych symulatorów po gry fabularne. W Robloxie można również stworzyć swoją wirtualną postać na wzór, jaki my chcemy. Do wyboru są czapki, koszulki, okulary i wiele innych rzeczy którą można kupić za wirtualną walutę ROBUX. Do prawie każdej gry można również dokupić różne dodatki, przedmioty które urozmaicają rozgrywkę.

Jak widać na tym zdjęciu niektóre gry nie mają tak złej grafiki... : [Zdjęcie z gry Phantom Forces na Robloxie]
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W Robloxie grze można również dokupić dodatek do konta "Builder Club", dokupić go można na stałe lub na pewien okres, wykupienie "Builder Clubu" pozwala na stworzenie kilku gier, zamiast jednej, dzięki niemu dostaje się również ROBUX'y co 24 godziny oraz zwiększa się limit grup, do których możemy dołączyć bądź je stworzyć. Elementem wyróżniającym grę jest to, że do własnych gier oraz grup można dodawać własne reklamy, które szczerze mówiąc, mogą niektóre osoby zainteresować. W Robloxie organizowane są również eventy, które trwają około miesiąca. W eventach można zdobyć różne akcesoria dla naszej postaci. Akcesoria można również dokupić w katalogu za ROBUX'y, albo wziąć je za darmo. Niestety tych "Za darmo" jest mało, a ROBUX'y za które można dokupić większość akcesoriów są płatne. Cena ROBUX'ów waha się w okolicach 25 zł. za 400 ROBUX, a przeciętny przedmiot kosztuje 50 ROBUX.

Ale jak widać na tym zdjęciu, można stworzyć całkiem ciekawą postać...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moim zdaniem Roblox jest grą, która z każdym tygodniem zyskuje coraz więcej popularności, która coraz szybciej się rozwija. Można tam znaleźć wiele gier, które mogą nas zainteresować nawet na kilka miesięcy, dopóki nie znajdziemy sobie innej gry, lepszej gry. Jedynym, i największym minusem tego wszystkiego jest to, że konta premium oraz ROBUX'y są dość drogie. Moim zdaniem nie należy zapominać że nie chodzi o to żeby wszyscy cię podziwiali za to co masz, za to jak dużo tego masz, jaki jesteś bogaty, tylko chodzi o twoje doświadczenie w grze. Moja opinia o tej grze jest bardzo dobra. Osoba, która chciałaby znaleźć odpowiednią grę dla siebie znalazła by ją w 5 minut. Bardzo szybko znalazłem tam grę "Whatever Floats Your Boat", w którą gram już ponad miesiąc, i nadal mi się nie znudziła.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jedisol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Team Fortress 2 Set żołnierza na MVM

Poradnik Silento
4

don't starve jak przeżyć do zimy

Tutorial Porarzo
5

Star Stable O co tutaj chodzi???

Poradnik HorseQ
6

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
7

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
8

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
9

Fortnite - gra podbijająca świat?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat