Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.5 11 910 1
26.09.2018

Roblox - Podsumowanie Gry

Roblox - jest to gra edukacyjna wydana w roku 2006. Cała gra przypomina klocki LEGO. Zarejestrowanych jest masa użytkowników! ( Około 10 Milionów!!!!!! ) Gra jest dobra dla dzieci powyżej 6 roku życia i dla starszych. Wymagane do utworzenia konto jest: Nazwa użykownika, Twoje wymyślone hasło które chcesz mieć na koncie, i E-mail, który zweryfikujesz po utworzeniu konta (Nie wymagane, lecz pomocne w odzyskiwaniu zhackowanego konta lub w sytuacji zapomnienia hasła) Ale nie musisz tworzyć konto, możesz być członkiem Roblox'a ale, tak zwanym Guest'em ( Gościem ) będziesz mógł wtedy grać w gry, ale nie będziesz mogł zmienić Avatara (Avatara czli wyglądu swojej postaci) , Chatować z innymi graczami. Wszystkie dane, punkty, monety i statystyki zostaną utracone po wyjściu z gry
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Można tu budować i edytować przyróżne rzeczy I udostępniać je, abyś mógł z nich korzystać i inni również. Glówną atrakcją to granie w przeróżne gry takie jak (Polecam) : Jailbreak, Meep City, Epic Minigames, Mining Simulator, Counter Blox, Każdy znajdzie coś dla siebie! Możesz również zapraszać ludzi do znajomych i z nimi grać i chatować! Powracająć do budowania jest to możliwe przez ''Roblox Studio'' pozwala ono na budowanie różnych rzeczy, gier itp. W Roblox jest taka wirtualna waluta jak Robux (czytaj: Robuks), którą można zakupić (Nie ma na tej stronie żadnych hakerów, którzy mogli by was okraść), A za Robux można zakupić fajne koszulki, spodnie, kapelusze, plecaki, okulary, skrzydła, narzędzia i twarze. Jest możliwość dołączenia do Builder Club (Skrót BC)
Builders Club - Klub budowniczy (czytaj: Bilders Clab) Pozwala on na sprzedarz swoich Map, Koszulek spodni i T-Shirt'ów za które otzymasz Robuxy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest według mnie bardzo fajna. O to moja opinia (4.7 / 5.0) smutne, że na niektórych mapach są małe bugi których twórcy map i Roblox'a nie mogą naprawić, ale wszystkie budowle, mapy są naprawde wspaniałe!. Gra już w nią... chyba około 5 lat, też troszkę tworze projektów map, uczę się skryptować, budować niektóre elementy, jakieś samochody itp. Naprawde polecam tą grę, rozwija wyobrażnię wiedzę, szkoda że nie da się przestawić języka na polski ale trudno, no tak i no iii i no I też szkoda, że nie dostajemy codziennych robux'ów jak na naszych kochanych Banankach, kiedyś tak było ale twórcy zrezygnowali i słabo trochę. No więc pobierz sobię tą darmową gierkę zagraj zapoznaj się z trybami, grami, opcjami na stronie, pobróbuj tam coś pobudować itp.

Polecam :D
4.5 (głosów: 11)
Art napisany przez ShadowDeveloper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
10

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
Chat