Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.5 11 653 1
26.09.2018

Roblox - Podsumowanie Gry

Roblox - jest to gra edukacyjna wydana w roku 2006. Cała gra przypomina klocki LEGO. Zarejestrowanych jest masa użytkowników! ( Około 10 Milionów!!!!!! ) Gra jest dobra dla dzieci powyżej 6 roku życia i dla starszych. Wymagane do utworzenia konto jest: Nazwa użykownika, Twoje wymyślone hasło które chcesz mieć na koncie, i E-mail, który zweryfikujesz po utworzeniu konta (Nie wymagane, lecz pomocne w odzyskiwaniu zhackowanego konta lub w sytuacji zapomnienia hasła) Ale nie musisz tworzyć konto, możesz być członkiem Roblox'a ale, tak zwanym Guest'em ( Gościem ) będziesz mógł wtedy grać w gry, ale nie będziesz mogł zmienić Avatara (Avatara czli wyglądu swojej postaci) , Chatować z innymi graczami. Wszystkie dane, punkty, monety i statystyki zostaną utracone po wyjściu z gry
Grając w tę grę możesz zdobyć 130 Graj
Można tu budować i edytować przyróżne rzeczy I udostępniać je, abyś mógł z nich korzystać i inni również. Glówną atrakcją to granie w przeróżne gry takie jak (Polecam) : Jailbreak, Meep City, Epic Minigames, Mining Simulator, Counter Blox, Każdy znajdzie coś dla siebie! Możesz również zapraszać ludzi do znajomych i z nimi grać i chatować! Powracająć do budowania jest to możliwe przez ''Roblox Studio'' pozwala ono na budowanie różnych rzeczy, gier itp. W Roblox jest taka wirtualna waluta jak Robux (czytaj: Robuks), którą można zakupić (Nie ma na tej stronie żadnych hakerów, którzy mogli by was okraść), A za Robux można zakupić fajne koszulki, spodnie, kapelusze, plecaki, okulary, skrzydła, narzędzia i twarze. Jest możliwość dołączenia do Builder Club (Skrót BC)
Builders Club - Klub budowniczy (czytaj: Bilders Clab) Pozwala on na sprzedarz swoich Map, Koszulek spodni i T-Shirt'ów za które otzymasz Robuxy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 140 Graj
Gra jest według mnie bardzo fajna. O to moja opinia (4.7 / 5.0) smutne, że na niektórych mapach są małe bugi których twórcy map i Roblox'a nie mogą naprawić, ale wszystkie budowle, mapy są naprawde wspaniałe!. Gra już w nią... chyba około 5 lat, też troszkę tworze projektów map, uczę się skryptować, budować niektóre elementy, jakieś samochody itp. Naprawde polecam tą grę, rozwija wyobrażnię wiedzę, szkoda że nie da się przestawić języka na polski ale trudno, no tak i no iii i no I też szkoda, że nie dostajemy codziennych robux'ów jak na naszych kochanych Banankach, kiedyś tak było ale twórcy zrezygnowali i słabo trochę. No więc pobierz sobię tą darmową gierkę zagraj zapoznaj się z trybami, grami, opcjami na stronie, pobróbuj tam coś pobudować itp.

Polecam :D
4.5 (głosów: 11)
Art napisany przez ShadowDeveloper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
6

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
Chat