Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
3.8 13 9503 0
20.12.2021

Sposoby na zarabianie robuxów

Robuxy to waluta, która umożliwia zakupu w grze- Roblox. Wiele osób nadal nie wie, że istnieją sposoby na zdobywanie je za darmo. W tym poradniku przedstawie wam te sposoby :).

  • Aplikacje na telefon- Pewnie macie takie gry na telefonie, które lubicie i czasami gracie. Niektóre z nich poprzez napisanie np. w sklepie play ,,(aplikacja)- free robux'' dają nam możliwość ich zarabiania(robuxów). Jednak trzeba pamiętać, że nie wszystkie aplikacje które znacie i lubicie mają taką możliwość. Na takich aplikacjach najczęściej zbieracie kryształy poprzez robienie zadań a później jesteście przekierowani na przeglądarkę gdzie piszecie TYLKO NICK. Jeśli chodzi o ,,wpłacanie'' ich na swoje konto są dwie możliwości:

1. poprzez grupę- autor aplikacji umieści na stronie link do swojej grupy na robloxie albo poda nazwę. Aby dostać robuxy wystarczy ze dołączycie do niej i wypłacicie robuxy. Jednak z tego co wiem tą metodę rzadko się używa albo nie działa(przepraszam ale jestem w tym zacofana).


2. poprzez grę- pomimo, że ten sposób wydaje się trudniejszy to taki nie jest. Wystarczy, że stworzycie zwyczajną grę i dodajecie jakiś dodatek do kupienia za robuxy. Kwotę jaką trzeba wpisać zależy od ilości robuxów, które chcecie wpłacić. Najczęściej musicie wpisać 7r. ale i tak będzie to napisane.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Strony internetowe- jest to najbardziej znany sposób na zbieranie robuxów. Najczęściej będziecie wypełniać quizy, instalować i testować aplikacje oraz brać udział w Giveaway'ach. Jedną z popularnych stronek jest rbx ninja inaczej rblx land. Jeśli chodzi o wpłacanie robuxów na konto to robi się to tak jak podałam przy aplikacjach. W lewym górnym rogu znajdziecie napis ,,Withdraw R$''. Po pojawieniu się kolejnego okienka klikacie ,,withdraw'' albo ofertę, którą jesteście zainteresowani.


Strony, które prędzej Cie oszukają niż coś dadzą- Jak wiemy w internecie są strony nieprawdziwe i takie co ciągną nas na pieniądze. Okej ale jak rozpoznawać takie strony? Przede wszystkim kiedy strona prosi o podanie numeru telefonu albo e-mailu z hasłem wiadomo, że naliczy nam sporą sumę pieniędzy. Dlatego jak będziecie chcieli zarobić robuxy na takich stronach upewnijcie się czy ta strona na 100% jest legitna.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
  • Kupienie- jest to podstawowy sposób na posiadanie robuxów. Jednak przy tym sposobie jak można się domyślić kupujemy je za pieniądze, psc itd. Aby zakupić klikamy znaczek robuxów po prawej górnej stronie. Pojawi nam się mała zakłada z 2 napisamy: ,,(liczba) robux'' oraz ,,buy robux''. Klikamy drugą opcję i pojawi nam się ,,przelicznik'' robuxów na dolary. Po lewej stronie znajdują się pieniądze, które trzeba zapłacić, po środku normalne robuxy a po prawej premium, który możemy wydłużać co miesiąc. Jeśli znajdziemy ofertę, która nam odpowiada klikamy w liczbę robuxów. Następnie zostajemy przekierowani na stronę, w której możemy wybrać formę płatności. Jeśli nie ma tam sposobu jakim chcecie zapłacić klikacie opcję ,,other''. Po kliknięciu musicie potwierdzić i wypełnić ,,formularz''. Po płatności powinniście dostać owe robuxy :).

Powodzenia!

3.8 (głosów: 13)
Art napisany przez xawax

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
2

Minecraft "Minecraft" to coś, co można by określić mianem sandboksa doskonałego

Recenzja megamoc
3

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
4

"Life is strange" - Życie jest dziwne. (UWAGA RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY)

Recenzja KotKaro
5

Big Farm Najelpsza gra farmerska

Recenzja Mila117
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak zacząć grę?

Poradnik Arines
7

Wizard101 Wizard101 moje osobiste odczucia

Recenzja Lunatic1
8

War Thunder War Thunder- wojenna rewolucja na PC

Recenzja Kasia678
9

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
10

League of Legends League of legends niesamowita gra MOBA

Recenzja Neroshark11
Chat