Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
0.0 0 376 0
18.07.2017

Rocket League - powody, dal których warto zagrać (recenzja)

Zawsze fascynowały cię samochody? Lubisz piłkę nożną? Jeśli tak, to w Rocket League musisz zagrać. Nawet jeśli nie, to spróbuję Cię przekonać. Nie lubię piłki nożnej, ani nie fascynuję się samochodami. Mimo wszystko postanowiłem zakupić Rocket League. Namówił mnie kolega. Okazało się, że ta gra pochłonęła większość mojego czasu.
Czym właściwie jest Rocket League? Jest to śmieszne połączenie ścigałki z piłką nożna. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Jeśli macie znajomych, to polecam namówić ich do zakupu i wspólnej gry. Gra staje się wtedy dużo lepsza. Graczy nigdy nie zabraknie bo serwery PS4 i PC są połączone, co oznacza, że gracze na obu platformach graja wspólnie. Owa gra umożliwia nam zmienianie wyglądu naszego samochodu do woli! Od typu samochodu przez kolor i naklejki po anteny i koła.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Samochodów jest kilka, bramki dwie i jedna piłka. Podstawy można opanować w kilka minut, lecz by wygrywać mecze trzeba się solidnie przyłożyć.
Idealna kontrola piłki, celne strzały i skuteczne obrony to to co odróżnia zaawansowanych graczy od miotających się po boisku świeżaków. Mecze trwają po pięć minut, co jest bardzo dobre dla osób, które cierpią na brak czasu, choć gra jest tak wciągająca, że rzadko poprzestaniesz na jednym meczu. W Rocket League mamy możliwość wykonywania wielu tricków. Jednym z nich jest latanie. Tak, te autka mogą latać, choć nie jest to łatwa do opanowania sztuka. Bo to właśnie strzał z powietrza jest znacznikiem, który mówi nam, że gracz jest rzeczywiście dobry. Czasami jeden zawodnik może zdecydować o losach całego spotkania. Kolejnym plusem jest oczywiście możliwość gry na padzie i klawiaturze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Radość ze strzelenia bramki można porównać do epickiego obronienia strzału, co wymaga odpowiedniego sterowania i pozycjonowania. W Rocket League każdy pięciominutowy mecz jest pełen szalonych akcji i dzikich gonitw po boisku. Współpraca jest ważnym elementem tej gry, podawanie sprzymierzeńcom, dośrodkowywanie często zapewni bramkę. Rocket League posiada tryb rankingowy, w którym zdobywamy rangi. Jest ich całkiem sporo. Jak na grę, która daje mnóstwo frajdy, cena jest całkiem mała. Na mecze czeka się krótko, co potwierdza, że gra jest pełna od graczy. Jest niesamowicie grywalna i polecić ją mogę każdemu bez wyjątku. Sprawę zamyka fakt, że nawet na słabym komputerze grać będzie się przyjemnie. Jej wymagania systemowe nie są wymagające, więc każdy może cieszyć się tym produktem. Grze wystawiam ocenę 10/10 i życzę miłej zabawy! :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Davey

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
9

Armored Warfare Armored Warfare - brat, czy konkurencja dla World of Tanks?

Recenzja Tryumfator
10

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
Discord