Jak to działa

Sacred Saga Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Sacred Saga Online

Sacred Saga Online jest grą MMORPG w typie free-to-play, osadzoną w średniowiecznych Atenach. Miasto zostało zaatakowane, a bogini Atena potrzebuje jak największej mocy, aby bronić starożytnego miasta przed innymi zazdrosnymi bogami i ich niewolnikami. W tym celu wybrała właśnie… Ciebie!

Ateny jako miasto bogów budzą powszechny strach zwłaszcza, gdy stają się coraz silniejsze. Zwiększa się także gniew innych bogów, którym nie pasuje panowanie Ateny nad innymi. Zostałeś wybrany na pomocnika słynnej bogini greckiej – zatem będziesz musiał walczyć z wszelkiego rodzaju stworzeniami, wrogami, a może nawet z samymi… bogami. Wszystko po to, aby bronić swojego miasta i jego mieszkańców. W zamian za potyczki na wielu bitwach, Atena nagrodzi Cię różnymi potężnymi zestawami świętych pancerzy które sprawią, że będziesz silniejszy niż kiedykolwiek! Przygodę rozpoczniesz jako jeden z bohaterów trzech klas – Knight, Archer lub Wizard. Każda z nich ma własne animacje, wyłączne ataki i umiejętności. Sacred Saga Online opiera się przede wszystkim na turowym systemie walki, w którym przeciwnicy mogą wyniszczać się wzajemnie za pomocą specjalnych zdolności. W zależności od wrogów, z którymi masz do czynienia, musisz użyć różnych ataków, aby być jak najbardziej efektywnym.

Ulepszaj swoją broń i zbroję, zdobywaj wierzchowce i skrzydła, ulepszaj umiejętności i walcz ze stworzeniami, których boją się nawet bogowie. Czy okażesz się godnym najemnikiem Ateny i zdołasz ocalić najpotężniejsze greckie miasto?

pełny opis gry
Screeny
Sacred Saga Online screenshot1 Sacred Saga Online screenshot2 Sacred Saga Online screenshot3 Sacred Saga Online screenshot4 Sacred Saga Online screenshot5 Sacred Saga Online screenshot6 Sacred Saga Online screenshot7 Sacred Saga Online screenshot8 Sacred Saga Online screenshot9 Sacred Saga Online screenshot10
Video

Sacred Saga Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat