Jak to działa
Przejdź do gry Sacred Saga Online
Sacred Saga Online
5.0 1 1168 0
24.03.2018

Miałka gra przeglądarkowa.

Sacred Saga Online to jedna z wielu gier przeglądarkowych, ale czy wyróżnia się czymkolwiek? W tej grze mamy do wyboru postać spośród 3 klas. Rozgrywka sama w sobie wygląda bardziej jak solowa gra, mimo, że możnaby ją określić grą multi, bowiem gramy w nią przez przeglądarkę, jednak ja podczas mojego epizodu z tą grą, i nabiłem 66 lvl ani razu nie uświadczyłem obecności innych graczy. Gra ta jest nijaka, w zasadzie nawet do zabicia czasu się nie nadaje, bowiem nie ma w niej jakiejkolwiek fabuły, którą mogliby się twórcy poszczycić. Jedyne co może być ciekawe w tej grze, to różnorodne aktywności poboczne, które mają na celu zdobycie przedmiotów, oraz ksiąg do rozwoju skilli. A skoro już przy tym jesteśmy to ciekawą opcją właśnie jest rozwiązanie w postaci ulepszania umiejętności za pomocą ksiąg, jednak nawet to tej produkcji nie ratuje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dodatkową rzeczą, która bardzo się rzuca w oczy jest atakujący czasami komunikat o tym, żebyśmy coś zakupili za realne pieniądze. No co jak co, ale ta gra na pewno nie zasługuje, żeby wydać na nią nasze ciężko zarobione pieniądze. Dodatkowo ogromnie zbulwersował mnie fakt, iż twórcy gry zaimplementowali w tej grze coś takiego, że korzysta ona z naszego procesora. Inną dość irytującą rzeczą jest samoistne wrzucanie podpowiedzi do gry, a w zasadzie rozkazywanie nam, żebyśmy coś zrobili, bo inaczej nie można zrobić innych rzeczy. Jest to jednym słowem mówiąc nachalne i denerwujące. Innym aspektem, który zasługuje na skarcenie tej gry, jest to, że ta gra jest zbyt prosta, ponieważ lvl 66 (tak jak w moim przypadku) można wbić w bardzo krótkim czasie a ekwipunek w zasadzie wpada również sam.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na koniec wspomnę o rzeczy, która denerwuje w tej produkcji najbardziej. Podczas grania w tej grze, a w zasadzie pilnowania, żeby sama grała zobaczymy model automatycznego chodzenia oraz bicia. Model ten jest wyjątkowo irytujący, bo przez to nie można w ogóle w tę grę pograć, nawet jakby się chciało. Nie raz miałem sytuacje, że chciałem pójść w jakieś miejsce i faktycznie postać tam poszła, ale po 2 albo 3 sekundach znów robiła co chce, nawet ssa w miejscu zrobić się nie dało normalnie. Reasumując gra ta nie zasługuje w ogóle na uwagę graczy, a co dopiero w ładowanie w nią realnych pieniędzy. Gra ta jest jedynie warta do polecenia, żeby zrobić misje, które są nam zaoferowane w celu zdobycia bananków, bo gry wystarczy pilnować, ale w ogólnym rozrachunku w moim odczuciu ta gra zasługuje na ocenę w skali od 1 do 10 na 2 (jeśli nie mniej).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DreadfulOne562

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat