Jak to działa

Shooting Girl

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Shooting Girl

Shooting Girl to darmowa gra strategiczna utrzymana w rozgrywce turowej. Swoją przygodę rozpoczniesz tu jako rekrut, który musi walczyć ramię w ramię z wraz z innymi uczennicami przypominającymi postaci z anime i uwielbiającymi spluwy!

Kiedy już przejdziesz przez samouczek i zapoznasz się z mechaniką gry, zostanie Ci przydzielona rola instruktora strzelnicy w White Lily Metropolitan Technical College & Boot Camp. Tam - razem ze swoimi podopiecznymi - przystąpicie do treningu i staniecie się gotowi do walki przeciwko niezidentyfikowanemu przeciwnikowi, któremu marzy się globalna zagłada!

Twoim zadaniem będzie wejście na pole bitwy i odzyskanie 23 oddziałów w Tokio spod kontroli Nieznanego. Wszystko to zostało okraszone przyjemną dla oka grafiką w stylu anime, a ogrom możliwości, jaki oferuje Shooting Girl jest naprawdę imponujący.

Wybieraj spośród wielu modeli broni wzorowanych na prawdziwym uzbrojeniu. Spotkasz tu m.in.: Mausera 98 albo H&K MP7 - śmiercionośny karabin maszynowy. Dodatkowo osobowość i zestawy umiejętności różnią się pomiędzy poszczególnymi dziewczynami. Możesz wcielić się tu w rolę snajpera lub dołączyć do gry jako ciężka artyleria na samym froncie.

Ustawiaj efektywne taktyki i dopasuj swój styl gry do danej sytuacji, aby uzyskać nad przeciwnikiem niezbędną przewagę. Będziesz chronić swoje oddziały, osłaniać je z każdej flanki, a kiedy zajdzie taka potrzeba, ruszycie na wroga pełną parą.

W Shooting Girl otoczenie zmienia się w zależności od warunków pogodowych, od których może również zależeć los całej bitwy. Przewiduj ruchy przeciwnika, zarządzaj sprawnie oddziałem Dziewczyn i skop tyłek Nieznanemu!

pełny opis gry
Screeny
Shooting Girl screenshot1 Shooting Girl screenshot2 Shooting Girl screenshot3 Shooting Girl screenshot4 Shooting Girl screenshot5 Shooting Girl screenshot6 Shooting Girl screenshot7 Shooting Girl screenshot8 Shooting Girl screenshot9 Shooting Girl screenshot10
Video

Shooting Girl wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat