Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1425 0
05.11.2017

Odyseja 2018 – pytania i odpowiedzi

Witajcie :)

Odyseja w SMITE trwa już od kilku tygodni. Wiem jednak, że niektórzy z Was mogą mieć podstawowe pytania o działanie, sens, znaczenie odyseji w esportowym świecie. Ale także w samej grze. Pytając moich znajomych udało mi się stworzyć listę praktycznych pytań i odpowiedzi, które przybliżą to wydarzenie nowicjuszom oraz graczom jeszcze nie zorientowanym. Do dzieła :)

Czym jest Odyseja w świecie SMITE?

Odyseja to najważniejszy okres w roku dla każdego mianiaka SMITE. Jest to czas bezpośrednio przed Hi-rez EXPO, które co roku odbywa się w styczniu w Atlancie. To tam spotykają się ze sobą najlepsze zespoły ostatniego SMITE Regionals oraz mistrzowie swoich kontynentów. W trakcie trwania Odyseji producenci dostarczają do gry dużo nowości związanych bezpośrednio z nadchodzącym nowym sezonem. W aktualizacjach dodają do gry nowe przedmioty, których kupno wspiera budżet styczniowego finału. Kupując paczki ze skórkami drużyn esportowych wspieramy bezpośrednio ich działalność. Gracze mają wpływ na rozwój całego esportu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czy podczas Odyseji mogę otrzymać wartościowe nagrody?

Jak najbardziej tak :) Istnieją na to dwa sposoby. Pierwszy z nich to wykonywanie zadań, które są dodawane co dwa tygodnie. Każda paczka 7 zadań sprawia, że otrzymujemy jeden poziom, który uprawnia nas do odebrania jednej skrzyni odyseji. Są w niej niemal wszystkie przedmioty (nie ma limitowanych). Drugi sposób to oglądanie kanału hireztv na twitchu w trakcie trwania Hi-rez EXPO. Producenci co roku przygotowują mnóstwo niespodzianek. Wystarczy jedynie połączyć swoje konto SMITE z tym na Twitchu.

Jak mogę połączyć swoje konta, żeby odbierać nagrody na Twitchu?

To bardzo proste. Zaloguj sie do gry i wejdź w zakładkę profil znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Z lewej strony pod swoim nickiem są twoje osiągnięcia, wyróżnienia, historia itp. Na samym dole klikasz w zakładkę twitch, a później w przycisk połączenie konta. Zostaniesz przeniesiony na nową stronę i to właśnie tam dokonujesz połączenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co to SMITE digital loot pack?

Przed każdym Hi-rez EXPO producenci dodają do gry dodatkowy pakiet nagród związanych bezpośrednio z samym wydarzeniem. W tym roku są to skiny do Afrodyty, Neit, Cernunnosa oraz Thora. Nie zabrakło również nowych dodatków, a wśród nich powrót przypominający figdet spinnera.

Czy mogę otrzymać SMITE digital loot pack za darmo?

Ogólnie sama paczka kosztuje w grze 1500 gemsów. Nie jest to mała kwota. Są jednak sposoby na jej zdobycie. Jeden z nich to po prostu konkursy na twitterze. Warto wypatrywać #smitegiveaway. A drugi to pójście do jednego z kin i kupienie biletu w ramach Coke Esports. Ale to raczej nie u Nas.

Mam nadzieję, że mój artykuł w skrócie objaśnił Wam tajniki tego corocznego wydarzenia. Oczywiście czekam na pytania pod tekstem. Żadne pytanie nie jest złe :) Jestem świadom, że mogłem coś pominąć albo moje wyjaśnienie nie jest dostatecznie zrozumiałe. Zachęcam do zadawania pytań.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
5

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
6

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
7

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
9

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
10

Heroine Anthem Zero (B2P) Hero Zero - Pierwsze wrażenia z gry!

Recenzja BananowyCwelek
Chat