Jak to działa
5.0 1 1694 0
09.12.2017

Średniowieczne gry #3 - Stronghold Kingdoms

Witam Was już po raz trzeci w recenzji gier średniowiecznych!
Była Twierdza HD, Twierdza Krzyżowiec HD, więc teraz przyszła pora na Twierdza Królestwa czyli tłumacząc to na język angielski to Stronghold Kingdoms.

Tutaj Was zadziwię bardzo, słuchajcie ta gra jest w pełni darmowa!
A co więcej można też powiedzieć że przeglądarkowa, wymagań też dużych nie ma, zresztą tak samo jak poprzednie gry od Firefly Studios, ale o wymaganiach może trochę później.

Gra ta jest tak rozbudowana, że nie ma prawie końca, możemy budować swoją wioskę, niszczyć wrogów IT czyli komputerowych, atakować zamki ze skarbami, niszczyć legowiska wilków, oczywiście jak każdy wie, pierw by do czegoś dojść trzeba nie mieć zupełnie nic, gdy już zarejestrujemy się do gry poprzez oficjalna stronę Stronghold Kingdoms, będziemy musieli ją pobrać, waży ona ok. 400 MB.
Poprzednie gry ważyły trochę więcej, lecz Twierdza Królestwa waży wiele mniej od wcześniejszych tytułów, prawda?
Oczywiście, lecz teraz może trochę bardziej objaśnię Wam na czym w ogóle ta gra polega. tak jak w poprzednikach na budowie oraz obronie zamku, lecz mimo iż jest ta gra darmowa i mniej waży według mnie jest lepsza od poprzedników, dlaczego? Już Wam tłumaczę.

Mamy tutaj więcej rzeczy robić, możemy rozwijać swoje drzewka badań co pozwoli nam na odblokowywanie coraz to lepszych budynków, fortyfikacji, zwiadowców, armii lub handlarzy.

W grze mamy również karty, które na wiele sposobów ułatwiają nam rozgrywkę, lecz wiadomo że żeby zdobyć takie karty to trzeba za nie zapłacić, ale nie zawsze! Jak to nie zawsze zapytacie, już wam to trochę bardziej objaśnię.
W grze mamy walutę korony, które niestety trzeba kupić, ale miałem Wam powiedzieć czemu nie zawsze trzeba płacić za takie "pyszności" czasami na jakieś święta Firefly Studios podaje kod który można wykorzystać od jakieś dnia do podanego przez twórców, gdy czas minie kod zostaje wyłączony, i dzięki takim kodom możemy zdobyć karty, żetony premium, pakiety kart i wiele wiele więcej. Bym zapomniał Wam powiedzieć, w grze są dostępne żetony premium które pozwalają na wszystko, handlowanie, atakowanie zamków IT, obozów rozbójników itd oraz wysyłanie zwiadowców nawet gdy jesteśmy poza grą, myślę że Wam trochę objaśniłem o co chodzi w tej grze, a teraz pora na wymagania sprzętowe.

System operacyjny: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, Windows 7 lub Windows 8 (zalecane jest pobranie aktualizacji)

Rozdzielczość ekranu: od 1024x768px

Procesor: 1 GHz lub szybszy

Pamięć: 512 MB pamięci RAM w systemie Windows XP, co najmniej 1 GB w systemie Windows Vista/7

Karta graficzna: zgodna z DirectX 9

Dysk twardy: 150 MB wolnego miejsca

Ja Wam życzę udanej i przyjemnej rozgrywki, i oby nie atakowali Was za szybko, do zobaczenia w następnej recenzji! Pozdrawiam, ArilsO :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ArilsO

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

DOTA 2 Recenzja postaci Sven z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
2

Call of War Call of War - recenzja

Recenzja Duman1222
3

DOTA 2 Recenzja postaci Slardar z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
4

Goodgame Empire Goodgame Empire - Recenzja

Recenzja adadadadadadadad
5

RETRO: Metal Gear (1987)

Recenzja LiquidSnake
6

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra

Recenzja Mezil
7

The Witcher 3: Dziki Gon – Arcydzieło RPG w Otwartym Świecie

Recenzja BurningHawk
8

Roblox Roblox – nieograniczona kreatywność czy cyfrowy chaos?

Recenzja kpi06m
9

Urban Rivals Urban Rivals - Recenzja #3

Recenzja ezuak
10

Agar io Agar.io - Recenzja #10

Recenzja ezuak
Chat