Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 6 523 0
27.06.2019

Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Witam!

Dziś chciałabym wam przedstawić kilka złotych rad dzięki,którym wasze ogłoszenie klubu w naszej różowej grze zrobi się ciekawsze i zachęci więcej graczy do dołączenia do waszego bractwa.Jestem pewna,że wiele graczy w Star Stable chcę dołączyć do klubu ale nie przyciąga go żadne ogłoszenie, dlatego postanowiłam napisać kilka rad dla osób,które piszą ogłoszenia klubu by pokazały swój klub z jak najlepszej strony. Mam nadzieję,że przyda wam się te kilka ważnych rad i pomogą wam w uzyskaniu większej ilości członków w klubie.1.UŻYWANIE CIEKAWYCH ZNAKÓW-Do zwrócenia uwagi na nasze ogłoszenie wystarczy dodać ciekawe znaki np.serduszka.Przyciągniecie uwagi gracza jest już można powiedzieć "biletem" do zaciekawienia, zgłoszenia się więcej osób do klubu.


2.SPRÓBUJ WYRÓŻNIĆ SWÓJ KLUB OD INNYCH-Tworząc klub w Star Stable powinieneś pomyśleć o tym co wyróżni twój klub od innych.Pisząc ogłoszenie uwzględnij to co go wyróżnia np.przed każdym spotkaniem członkowie muszą na określonym terenie znaleźć właścicielkę.Takie zabawy urozmaicą klub jak i zachęcą graczy do dołączenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 770 Graj

3.WYPISZ ATRAKCJE KTÓRE CZEKAJĄ NA CZŁONKÓW-Wypisując wszystkie atrakcje,które czekają na członków podkreślisz,że w klubie liczy się świetna zabawa i nie da się w nim nudzić np.rajdy,blog,kanał na yt,dużo śmiechu,grille,pikniki,wyścigi,grupa na fb,rozmowy na skype.Im więcej atrakcji tym bardziej większa zachęta do dołączenia!


4.MOTTO KLUBU-Motto klubu jest czymś fajnym co podkreśli właśnie wyróżnienie klubu od innych.Jest to idealny sposób aby pokazać czym klub się kieruje ( na przykład za motto klubu można wziąć ''Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego''),to pokazuje,że klub się wspiera,pomaga sobie.5.POKAŻ,ŻE KAŻDY CZŁONEK KLUBU JEST WAŻNY-Każdy z członków klubu chcę czuć się ważny i potrzebny.Pisząc ogłoszenie pokaż,że jest ważny,zwracaj się do niego np.Tak właśnie na ciebie czekamy,każdy pomysł członka w naszym klubie jest brany pod uwagę,analizowany itp.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 920 Graj

7.NIE KOPIUJ OGŁOSZEŃ-kopiując pomysł ogłoszenia od innych klubów twój klub nie wyróżnia się.Inspiruj się pomysłami z innych klubów ale ich nie kopiuj.Napisz ogłoszenie inaczej niż inny klub to pokaże,że twój jest wyjątkowy!


8.PRZECZYTAJ I POPRAW-przeczytaj swoje ogłoszenie i zobacz czy ma ręce i nogi.Błędy ortograficzne też mogą odrzucić gracza od dołączenia dlatego pamiętaj by sprawdzić czy nie zrobione są błędy ortograficzne.Jeśli są popraw je wtedy treść ogłoszenia będzie dużo bardziej wartościowa.Ortografia też się liczy!


6.OGRANICZA WAS TYLKO WYOBRAŹNIA-Każdy wasz pomysł na urozmaicenie klubu napiszcie w ogłoszeniu.Każdy wasz pomysł na pewno da wam większe szanse na zdobycie jak największej ilości członków w waszym wspaniałym klubie!Wasz klub wasze zasady! Poczuj się jak członek,który szuka klubu i pomyśl co sam byś chciał zobaczyć w takim ogłoszeniu!5.0 (głosów: 6)
Art napisany przez martyna1222

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Rib w Metin2

Poradnik bartey
5

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
6

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
7

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
8

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
9

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
10

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
Chat