Jak to działa

Star Trek Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Star Trek Online

Zapoznaj się z pierwszym tytułem z gatunku MMORPG, w którym przeniesiono uniwersum Star Treka do świata gier komputerowych. Dołącz do tysięcy graczy i przenieś się w futurystyczną i znaną z kultowych filmów rzeczywistość wszechświata XXV wieku!

Badaj nowe galaktyki, bierz udział w pojedynczych i zorganizowanych starciach oraz wykonuj zadania dla jednej z dostępnych frakcji. W Star Trek Online wcielisz się w dowódcę kosmicznego promu i pokierujesz swoją załogę do zwycięstwa. Oprócz roli kapitana, możesz wybrać różne profesje, takie, jak archeolog, dyplomata, lekarz, czy inżynier-mechanik lub oficer taktyczny. Wybór profesji decyduje o dalszej ścieżce Twojego rozwoju, więc przemyśl dokładnie swoją decyzję!

Star Trek Online oferuje graczom niezwykle rozbudowany system PvE, w którym na bohaterów czekają róznorodne misje, raidy oraz epickie przedmioty, które pozwolą zwiększyć statystyki postaci. Galaktykę możesz przemierzać zarówno w pojedynkę, jak i z grupą znajomych - ta druga opcja zdecydowanie daje więcej frajdy.

Obecność dwóch rywalizujących ze sobą frakcji nie jest w tej grze MMORPG przypadkowa, ponieważ gracze mają do dyspozycji standardowy tryb PvP oraz złożony tryb rywalizacji. Potyczki odbywają się pomiędzy frakcjami na specjalnie wyznaczonych do tego mapach, które oscylują gdzieś na rubieżach galaktyki. Fani Star Treka na pewno będą kojarzyć takie miejsca, jak np. Siedziba Gwiezdnej Floty, mgławica Mutara, czy świątynie na Wolkanie.

Dołącz do pozostałych graczy, których świat Star Treka porwał do reszty!

pełny opis gry
Screeny
Star Trek Online screenshot1 Star Trek Online screenshot2 Star Trek Online screenshot3 Star Trek Online screenshot4 Star Trek Online screenshot5 Star Trek Online screenshot6 Star Trek Online screenshot7 Star Trek Online screenshot8 Star Trek Online screenshot9 Star Trek Online screenshot10
Video

Star Trek Online wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Athlon X2 5600+
 • 1 GB
 • NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+
 • 8 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat