Jak to działa

StarColony

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis StarColony

Jeżeli lubisz emocjonujące i wciągające bez reszty strategie MMO w klimacie science-fiction, StarColony na pewno Cię zachwyci! Uważaj jednak, bo los kolonii ludzi mieszkających na odległej planecie Terra Sperata leży w… Twoich rękach. Zdobądź zasoby na budowę, eksplorację i obronę swojego terytorium. Zaplanuj rozbudowę swojej bazy w taki sposób, aby wrogowie nie mieli żadnej szansy na jej zdobycie. Atakuj kolonie innych graczy swoją najsilniejszą drużyną i… sięgnij po wygraną!

Ostatnia wojna na Ziemi skrajnie wyczerpała planetę. Zniszczona Ziemia przestała niestety być już domem. Ludzie znaleźli schronienie w malowniczym świecie Terra Sperata, znajdującym się w kosmicznym systemie Tau Kita. Niestety, nie jest łatwo. Ludzie muszą bowiem walczyć o swój nowy dom! Twoja kolonia jest zagrożona przez rywalizujących kolonizatorów, jak również bezlitosnych właścicieli tego systemu gwiezdnego – złowrogie robale z planety Roju i tajemnicze grupy, znane jako Pradawni. Walcz ze swoimi przeciwnikami, pozbądź się kolonizatorów z Rojem i nieznośnych Pradawnych. Umieść swoje budynki na tyle sprytnie, aby Twoi wrogowie utknęli w bazie. Wówczas będziesz mógł po cichu ich… zgładzić!

Wyślij swoją armię, aby obrabować inne kolonie. Dołącz do klanów z innymi kolonizatorami, wspólnie pokonując wrogich nieprzyjaciół z międzygalaktycznego świata. Jesteś gotowy na udowodnienie, że zasługujesz na miano najlepszego dowódcy w całym kosmosie? Już dziś włącz StarColony i wykaż się strategicznym zmysłem do walki na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
StarColony screenshot1 StarColony screenshot2 StarColony screenshot3 StarColony screenshot4 StarColony screenshot5 StarColony screenshot6 StarColony screenshot7 StarColony screenshot8 StarColony screenshot9 StarColony screenshot10
Video

StarColony wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat