Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 891 0
08.06.2017

Stronghold Kingdoms jedna z najlepszych gier o średniowieczu w jakie grałem!

Opis:

Gra która już na wejściu, już po pierwszym odpaleniu przypomniała mi młode czasy kiedy to grałem na potęgę w gry z serii Stronghold. Tutaj nie dość, że jest świetny klimat to jeszcze możliwa jest rozgrywka z innymi graczami z całego świata. Wspaniałe jest to że, możemy stworzyć własne królestwo gdzie na początku zaczynamy od zera, aby później stać się wielkim władcą. Kolejnym świetnym jak dla mnie pomysłem w tej grze jest możliwość wyboru na początku gry swojej tzw. "gminy", która będzie wspierała nas i broniła przed nieprzyjacielem. W grze panuje naprawdę świetna atmosfera każdy każdemu pomaga jak tylko może. Nie raz spotkałem się, że ktoś wysłał mi trochę drewna którego mi brakowało do budowy budynku. Świetny system handlu mianowicie jeżeli chcesz się na coś wymienić na przykład drewno za kamień to bez problemu można szybko znaleźć interesującą nas ofertę i wymienić się. Co tu jeszcze dodać, mechanika gry jest naprawdę bardzo fajna, bitwy również, a o oblężeniach zamków już nie wspomnę. Tak jak na początku napisałem gra przypomina stare dobre czasy kiedy grało się w takiego typu gierki na potęgę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Karty kolekcjonerskie:

Kolejną bardzo udaną rzeczą jest dodanie do rozgrywki przeróżnych kart kolekcjonerskich, które bardzo ale to bardzo ułatwiają rozgrywkę. Mamy ich do dyspozycji naprawdę wiele dodają na przykład parę jednostek jedzenia, kamienia, drewna wszystko jest bardzo dobrze zrobione i każdy znajdzie odpowiednią kartę w danym momencie i ułatwi sobie rozgrywkę. Wspaniałą rzeczą jest to że, możemy te wszystkie karty kolekcjonować i trzymać je tak długo jak tylko chcemy. Sam osobiście mam parę unikatów, które dodają bardzo dużo rzeczy. Nie będę ich zużywał ponieważ wolę zatrzymać je dla siebie i cieszyć się nimi. Wygląd kart stoi również na najwyższym poziomie, szczegółowość i ta przepiękna kolorystyka sprawiają, że aż chce się grać. Po prostu jeżeli ktoś lubi takie smaczki w grach to na pewno będzie zadowolony, ponieważ można bardzo łatwo dzięki tym właśnie kartom ułatwić sobie rozgrywkę. Tak więc warto zbierać te karty, bo nie wiadomo kiedy mogą się przydać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie:

Myślę, że gra naprawdę może spodobać się każdemu fanowi strategii. Bardzo łatwa do ogarnięcia rozgrywka daje już na początek chęć do gry, bo nie musimy wciąż zaglądać do samouczka. Sam od siebie jeszcze dodam, że spędziłem w grze naprawdę wiele godzin i nie znudziła mi się. Swoją drogą to nawet chciałbym choć na chwilę przenieść się do tej wspaniałej gry i poczuć jak to naprawdę było w średniowieczu. Rozgrywka nie jest liniowa cały czas coś się dzieje i to w grach naprawdę doceniam. Niejednokrotnie spotkałem się z dobrą opinią tej gry i to dzięki nim zacząłem grać w tą właśnie gierkę. Po prostu ludzie wiedzą co dobre i nie dziwię się im ponieważ gra to moim zdaniem majstersztyk. Tak więc polecam bardzo serdecznie tą przecudowną grę każdemu kto uwielbia gry o klimacie średniowiecza, bo na pewno będzie czuł, że trafił na naprawdę wyśmienitą grę. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Crisovski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

The Sims 4- gra, w której możemy wszystko stworzyć.

Recenzja MichK
4

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
5

World of Tanks KV-2 Pojazd znany pralką - historia w grze

Recenzja HansOmen
6

Paladins Paladins-> Jak grać Tyra

Poradnik Quaresma
7

League of Legends Poradnik League of Legends czyli jak grać Soraką?!

Poradnik Isune
8

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
9

Zajechana i niedoceniona perełka z świetną historią. Recenzja Dragon Age II

Recenzja Tybero
10

Wciągająca gra akcji na dużym ekranie czyli recenzja Uncharted Drakes Fortune

Recenzja adrianos253
Chat