Jak to działa
Przejdź do gry Tanki Online
Tanki Online
5.0 1 2884 0
11.06.2017

Czołgi przyszłości

Tanki online, jest to gra o czołgach, które mogą się pojawić w przyszłości. Nie trzeba jej pobierać co jest bardzo przyjemne. Jest dość mocno rozbudowana i można w nią grać, na przykład, gdy ktoś się nudzi, bo jest naprawę wciągająca. Najpierw oczywiście trzeba stworzyć swoje własne konto, na którym będzie się grało, ale to nie jest trudne. Podczas rozgrywki można włączyć pauzę, co jest bardzo przydatne kiedy ktoś cię na chwilę zawoła i nie będziesz przy komputerze. Im większy zdobędziesz w tej grze poziom, tym więcej możesz kupić i jesteś uważany za lepszego gracza niż byłeś, mając jakiś mały poziom. Ja mam na razie starszego sierżanta, co nie jest jakąś ogromną rangą ale w miarę dobrą. Zalecam to graczom, którzy uwielbiają gry wojenne i różne strzelanki. To jest bardziej dla ludzi początkujących w interesowaniu się różnego typu czołgami, ale te czołgi są po części takim science fiction.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Rozgrywka jest online, czyli jeśli ktoś chce, może pobawić się w niszczenie czołgów innych graczy i rywalizowanie ze znajomymi. Grafika jest dobra. Jest w tej grze dużo rzeczy do kupienia za kamienie szlachetne (prawdopodobnie diamenty), które wygrywamy grając. Między innymi wiele rodzajów dział lub kadłubów. Oczywiście można pomalować swój czołg, jak kto chce. Można wszystko ładnie dopasować do swojego gustu i chęci. W moim przypadku widać piękne plamki na moim czołgu. Są tu też różne tryby gry, jak na przykład zabierz flagę przeciwnikom i doprowadź ją do swojej flagi i normalna nawalanka, czyli deadmatch. Oczywiście walka może być drużynowa, czerwoni na niebieskich lub każdy na każdego, co też jest super, ponieważ jeździsz po mapie, niszczysz przeciwników i dostajesz za to punkty. Niektóre rzeczy można także ulepszać co polepsza broń lub kadłub, zależnie od tego co chcesz ulepszyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Osobiście gra bardzo mi się podoba i dałbym jej takie ładne 8/10. Jest to wysoka ocena, więc serdecznie polecam w tą grę zagrać. Ja gram w nią od dłuższego czasu i jestem z niej bardzo zadowolony, ponieważ nie nudzę się grając w nią. Mam ogromną nadzieję, że wyjdą różne aktualizacje, w których będą wprowadzone nowe działa, kadłuby i różne, tego typu rozbudowy czołgu. Gorąco zachęcam do zachęcania znajomych do gry. Będzie dużo zabawy. Jakbym miał coś polecić, to zalecam działo rykoszet, ponieważ można tak strzelić, żeby zniszczyć przeciwnika, który jest za jakąś budowlą lub czymś podobnym. W niektórych trybach gry można spotkać zlatujące z nieba diamenty (tak ja dużo zarobiłem), więc trzeba uważać przez cały czas, ponieważ jest to możliwość bardzo łatwego zarobku. Warto też patrzeć na ogłoszenia, bo można tam znaleźć bardzo ważne informacje.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JuLeKAN

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
2

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
3

CSGO Prime (B2P) CELOWNIK NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W GRZE!!! JAKI WYBRAĆ?

Poradnik Czarny_YT
4

DOTA 2 Pancerz i jego znaczenie w grze

Poradnik Zwyrolek
5

CSGO Prime (B2P) CS ma zalety jak i wady

Poradnik Lexixus
6

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
7

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
8

Curse of the Dead Gods – jak NIE grać, aby wygrać

Poradnik Firkrann
9

MovieStarPlanet MSP JAK SZYBKO MIEĆ STARCOINS?!

Poradnik KIAM
10

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
Chat