Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1700 0
21.08.2017

Inżynier, czyli teamowy support w Team Fortressie!

Inżynier.. Możemy go wziąć za teamowego supporta.. Pewnie spytacie czemu tak uważam.. Otóż Inżynier cechuje się tym, że tworzy maszyny.. Czyli działka, zasobnik, teleport..
Posiada bardzo mało punktów życia bo tyle samo co Skaut czyli 125.

Cechy Inżyniera:
- potrafi wybudować działko
- może skrócić drogę do walki poprzez budowę teleportów
- posiada 125HP

Wyposażenie Inżyniera:
Jego podstawową bronią jest strzelba.. Jest ona bardzo przydatna wtedy, kiedy ktoś podejdzie do nas bardzo blisko.. Wtedy współpracując z działkiem możemy zabrać przeciwnikowi dużo HP a działko może dokończyć robotę za nas ;)
Pistolet, czyli broń drugorzędna może być na dalekie odległości, ponieważ jest celna. Z bliska też możemy obić przeciwnika, no ale nie mamy tak na prawdę szans go zlikwidować.
Bronią do walki wręcz jest klucz francuski. Klucz służy nam do obrony w walce wręcz ale też tym kluczem ulepszamy nasze maszyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak grać Inżynierem?
Granie inżynierem może powodować kłopot początkującym graczom, ponieważ grając inżynierem musimy wykazać się sprytem oraz mieć takie oko, żeby wiedzieć gdzie rozłożyć działko, teleport, zasobnik itp..
W tytule widzicie słowo support.. Dlaczego? Budując zasobnik leczy on nas, naszych sojuszników z drużyny, uzupełnia im amunicję. Oczywiście zasobnik jak i działko możemy rozbudowywać do trzeciego poziomu, im większy poziom tym lepiej, ponieważ zasobnik szybciej uzupełnia nam amunicję, no ogólnie szybciej pracuje.
Jeśli grasz Inżynierem to musisz wykazać się cierpliwością.. W większości map jest tak, że zawsze drużyna BLUE (atakująca) dochodzi do ostatniego punktu, a my jako Inżynier na samym początku mapy nie będziemy rozbudowywać się na samym końcu tylko na samym początku..
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli drużyna BLUE będzie napierać to prędzej czy później zniszczy nam działko, teleport, zasobnik.. Naszym obowiązkiem jest wybudowanie nowego działka i chronienie punktu kontrolnego czy też walizki..

Porady:
Grając inżynierem powinieneś myśleć o innych towarzyszy z drużyny.. Można powiedzieć, że od tego jest Medyk, ale jeśli nie ma medyka w drużynie no to zasobnik musi odwalić robotę za niego..
Pamiętaj, żeby myśleć gdzie się rozłożyć z całą artylerią. Najlepiej działko postawić w takim miejscu, gdzie ciężko będzie je zestrzelić wrogiemu żołnierzowi..
Jeśli widzisz, że ktoś dziwnie zachowuje się wokół Twojego działka to strzel w niego.. Może to być szpieg, a szpieg może nam zniszczyć działko, ponieważ posiada specjalne urządzenie elektromagnetyczne, które zakłóca pracę działka jak i teleportu czy też zasobnika.. Jeśli budujesz teleport, to wyjście teleportu schowaj w jakieś bezpieczne miejsce.. Jeśli zniszczą Ci wyjście z teleportu to wejście do niego nie będzie działało, przez co towarzysze będą musieli biec przez pół mapy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Stardew Valley -symulator farmy

Recenzja Skarpetka128
2

Dlaczego Polacy nie robią gier o Polsce?

Recenzja lasak
3

CSGO Prime (B2P) Receznja CS GO! Zapraszam!

Recenzja Maciek10089
4

Five Nights at Freddy's - opis

Poradnik dawidpawlica
5

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
6

CSGO Prime (B2P) Jakub "KUBEN" Gurczyński - O zawodniku!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

League of Legends Błędy popełniane przez graczy z niskich dywizji.

Poradnik Xevtio
8

War Thunder Oczy Boga - czyli War Thunder

Recenzja EdzioLKM
9

Star Wars The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Poradnik bananek_bananowski
10

Minecraft Co jest Minecraft gra komuterowa?

Recenzja Terkel2004
Chat