Jak to działa
Przejdź do gry The Pride of Taern
The Pride of Taern
5.0 1 1442 0
30.06.2017

Recenzja gry The Prince of Taern

The Prince of Taern, gra MMORPG oparta na grafice 2D. Wcielamy się w Tearnijskiego uchodźcę, który za wszelką cenę chce powrócić co swojego rodzimego kraju - Taernu. Wciągająca fabuła, niesamowite dialogi i świetna jak na 2D grafika, potrafią wciągnąć gracza na długie godziny! Wykonujemy questy główne aby pchnąć grę do przodu oraz questy poboczne aby maksymalnie wczuć się w pozycję naszego bohatera. Do wyboru mamy 7 klas. Barbarzyńcę, Rycerza, Sheeda, Łucznika, druida, Maga Ognia oraz Voodoo. Każda postać ma inne umiejętności. Barbarzyńca zużywa mnóstwo kondycji i rzadko trafia jednak jego uderzenia są naprawdę potężne i osłabiające dla przeciwnika. rycerz jest jedyną postacią która może blokować uderzenia za pomocą tarczy i ściągać na siebie przeciwników. Sheed jest kimś na podobieństwo karateki, umie zmniejszyć zużycie kondycji danej postaci. Łucznik posiada wiele rodzai strzał przez zatruwającą po wybuchającą. Druid jest jedyną postacią lecznicą. Mag Ognia może podpalić przeciwnika lub zadawać obrażenia obszarowe. Voodoo najlepiej radzi sobie na bossach z ekipą, oraz dobrze radzi sobie w walkach 1vs1.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
System walki jest prosty ale na swój sposób ciekawy. Mamy trzy sfery obrony, fizyczną, dystansową oraz magiczną. Mamy również trzy formy ataku równie fizyczną (walka w zwarciu), dystansową i magiczną. Atak fizyczny można uniknąć dając punkty akcji do obrony fizycznej, tak samo tyczy się z dwoma pozostałymi rodzajami ataków. Każdy może sobie upodobać inny styl grania. Ja na przykład często pogrywam Voodoo szukając jakiś ciekawych ludzi, żeby chodzić na wysoko levelowe lokacje. Jako Voodoo osłabiam bossa a w tym czasie reszta drużyny albo unicestwia jego obsadę albo już zaczyna go atakować. Każda postać wtedy ma określone zadanie, Voodoo osłabia, Rycerz, Barbarzyńca, łucznik i Mag ogni atakują a Druid i Sheed wspierają.
Gra jest przystępna dla każdego, samouczek zawarty na początku dokładnie tłumaczy na czym polega gra i pokazuje najprostsze rzeczy w grze. Nie zrozumienie fabuły graniczy z cudem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując.. Gra ma ładną, przystępną dla każdego grafikę, rozbudowaną i wciągającą fabułę oraz zróżnicowane postacie. Gracze tutaj są mili, nie spotyka się wulgarnych osób a gracze o wyższych levelach często pomagają nowym graczom w zaaklimatyzowaniu się w społeczeństwie oraz w wykonywaniu misji, z którymi nowi gracze na danym poziomie umiejętności by sobie nie poradzili, np z pokonaniem Herszta. Dostępne są pety, czyli zwierzątka które pomagają nam w walkach, przez zwykłe psy z pola przez nietoperze, ogiery, małpy aż po gildyjne zwierzęta. Wspominając o gildiach, może je założyć każdy kto osiągnął 30 poziom i ma odpowiednie środki 600 000 monet lub 200 000 monet i pewnej ilości platyny, czyli specjalnych monet które można nabyć za pośrednictwem SMS itp.. w każdej grze przeglądarkowej znajdują się takie mikro płatności, które nie dają ogromnej przewagi nad innymi a tylko ułatwiają grę.
W moim odczuciu gra stoi na bardzo wysokim poziomie i zawiesiła poprzeczkę konkurencyjnym firmą tak wysoko, że w najbliższym czasie nie znajdziemy lepszej darmowe, przeglądarkowej gry MMORPG w internecie.
Pozdrawiam wszystkich czytających, recenzję napisał Suseł Pospolity :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Suseł Pospolity

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
4

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
5

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - FPS F2P, w który warto zagrać?

Recenzja Gremlininio
7

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
8

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
9

Minecraft crafting

Poradnik Kacper12361838
10

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
Chat