Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 258 0
09.09.2021

Sylas - poradnik do gry League of Legends

Sylas, Wyzwolony z Kajdan.


Sylas jest bardzo silnym magiem, walczącym wręcz, co czyni go dość specyficzną postacią, trzeba nim grać bardzo ostrożnie, aby nie zginąć za szybko w walce.


Zacznijmy od samego początku, czyli od wyboru run.


Najlepszym wyborem jest conqueror, z racji, że Sylas bardzo dużo walczy wręcz, używa dużo umiejętności, a także bardzo dużo autoattackuje dzięki swojej pasywie, nastakowanie tej runy jest bardzo łatwe i przynosi ogromne korzyści (zwiększone obrażenia oraz leczenie). Zamiast tego w trudniejsze zestawienia na midzie (np przeciwko obijającym postaciom typu xerath, vel koz) można wybrać fleet footwork, która pomaga utrzymać się na linii zapewniając leczenie.

Kolejne wybory są oczywiste, presence of mind - aby zapewnić regeneracje many, legend: tenacity, który zapewnia nieustępliwość, czyli skrócony cc, oraz last stand, który zapewnia zwiększone obrażenia kiedy mamy mało hp, co bardzo dobrze działa wraz z naszą umiejętnością w.


W drugim drzewku zazwyczaj chcemy grać inspiracje, oraz popularne ciastka i runę cosmic insight, która daje dam szybsze odnowienie na umiejętności przywoływacza.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Po wyborze run trzeba wybrać summoner spelle. Najlepszym wyborem jest flash i ignite lub flash i teleport. Ignite pozwala na agresywniejsze granie na linii i możliwości solowych zabójstw, zaś teleport pozwala na inicjowanie walk na bocie, poprzez teleportowanie za plecy na totemy wizji.


Gameplay


Granie sylasem nie należy do najłatwiejszych, ponieważ zazwyczaj mierzymy się na zasięgowe postacie. Swoją główną siłę opieramy na wymianach, w których możemy leczyć się za pomocą w.

Kolejność brania umiejętności:

Na pierwszym poziomie bierzemy q, aby móc bezpiecznie farmić, lecz jest to umiejętność, którą będziemy maxować jako ostatnią.

Na drugim poziomie bierzemy e, żeby mieć bezpieczny doskok/odskok do/od przeciwnika.

Na trzecim poziomie bierzemy w, które pozwala nam wchodzić w bezpieczne wymiany oraz zapewnia duże możliwości leczenia, jest to również umiejętność, którą będziemy maxować jako pierwszą.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Od 3 poziomu staramy się wchodzić w krótkie wymiany używając odpowiedni e -> w -> e -> q i między użyciem umiejętności staramy się używać autoattacków wzmocnionych umiejętnością pasywną.


Po 6 poziomie zdobywamy dostęp do ultimate, który pozwala nam na podebranie ultimate przeciwnika. Zawsze powinniśmy starać się zabierać umiejętności obszarowe, które zadają dużo obrażeń i posiadają cc (kontrole tłumu, stuny itp). Przykładami takich umiejętności są R amumu, R malphite itp. W walkach drużynowych staramy się wykluczać przeciwnego adc, zazwyczaj przy użyciu skradzionego ultimate. Co więcej musimy starać się grać dookoła naszego w, które zapewnia bardzo duże leczenie, i starać się baitować przeciwnika, który myśli, że zdobędzie łatwe zabójstwo, wtedy używamy naszego w, lecząc się za bardzo duże wartości i to my zdobywamy łatwe zabójstwo.


Nasz build powinien składać się z:

Everfrost - item mityczny, którego użycie pozwala nam na nieuruchomienie przeciwnika.

Ionian Boots of Lucidity - tak zwane buty pod cooldowny.

Cosmic Drive - item zapewniający dużo ap, cdr oraz życia.

Zhonya hourglass - klepsydra zhoni pozwalająca na 2.5 sekundy stać się nie wrażliwym na obrażenia.

Kapelusz rabadona - zapewniający ogromną dawkę ap.

Mejai's Soulstealer - tak zwana książka, zdobywamy stacki za zabójstwa oraz asysty, im więcej staków tym więcej ap dostajemy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez motina1548

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warframe Jak zdobyć platynę? Omówienie reliktów, warframe.market.

Poradnik Viridis
2

Vikings: War of Clans Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Recenzja Kalamondin
3

CSGO Prime (B2P) Konto PRIME - Jak i czy warto aktywować?

Poradnik DR25
4

CSGO Prime (B2P) Moje zdanie na temat gry.

Recenzja Oskarowski
5

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
6

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
7

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
8

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
9

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
10

Nasus runy.

Poradnik TurboBagiety
Chat