Jak to działa
Przejdź do gry The Pride of Taern
The Pride of Taern
5.0 1 805 0
28.08.2022

Recenzja - The Pride of Taern

W grę The Pride of Taern gram od mniej więcej 2016 roku. Po wielu godzinach gry mogę śmiało stwierdzić, że gra jest bardzo przyjemna na dłuższe godziny expienia i zarabiania. Może po krótce opowiem co musimy robić w tej grze, a więc tworząc pierwszą nową postać będziemy musieli wybrać klasę naszej postaci do wyboru mamy:

- Maga Ognia

- Barbarzyńce

- Voodoo

- Sheeda

- Łucznika

- Rycerza

- Druida

Później jak raczej w każdej grze MMORPG przechodzimy samouczek. Kończąc samouczek zdobywamy 2 poziom postaci i rozpoczynamy główny wątek gry który łącznie zajął mi około 100 godzin. Lecz gra nie kończy się na głównym wątku, ponieważ samymi zadaniami dobijemy około 40-42 poziom postaci, a maksymalny to 140 poziom postaci, a więc z pomocą przychodzą nam instancje bossów i exp z nich lub też grupki przeciwników pojawiające się na świecie. Dzięki nim możemy zdobywać doświadczenie, a następnie możemy wbijać poziom postaci.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Następną kwestią, którą poruszę jest zarabianie złota co prawda jest dużo sposobów na zarabianie ale bez dobrego ekwipunku i dobrego poziomu postaci nie będziemy w stanie zarabiać dużych pieniędzy, a więc musimy zarobić ale jak? Sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje, ponieważ zarabianie w tej grze jest ciężkie na mniejszych poziomach według mnie najlepiej jest robić zadania z których zdobędziemy pierwsze pieniądze, możemy również chodzić na bossy z których zdobyć można rary lub epiki które możemy odsprzedać za złoto innym graczą. Mniej więcej na 60-65 poziomie możemy zacząć chodzić na tzw. Mięsko czyli zarobek na sprzedaży mięsa z wilka lecz bez zwierzaka towarzysza o nazwie AquaSol jest to dosyć męczące. Następnym sposobem są zlecenia np. Kasowe idzie z tego zarobić trochę tysięcy. Lecz i tak uważam, że najlepszym sposobem na zarobek jest zdobywanie rzadkich przedmiotów, ponieważ z tego idzie wyciągnąć nawet do paru milionów złota.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Kolejną i ostatnią kwestią którą chciałbym omówić jest społeczność graczy tej gry, ponieważ jest to dosyć ciekawy temat. Ludzi grający w tą grę mają zazwyczaj 19+ lat i grają w tą grę naprawdę długo i naprawdę trudno jest spotkać jakiś naprawdę nowych graczy. Zazwyczaj gdy spotykamy jakiegoś mało poziomowego gracza okazuje się, że to tzw. Lolek czyli gracz który ma swoją główną postać a teraz robi nową postać z mniejszym poziomem. Społeczność tej gry na początku była podzielona na 4 serwery:

- Duneb

- Larkas

- Ostlor

- Hardcore

ja osobiście zaczynałem grać moim druidem na Dunebie, lecz przez zanikający % graczy nie opłacało się utrzymywać wszystkich serwerów, więc twórcy zaczęli je łączyć tak powstały z 4 serwerów tylko 2 serwery:

- Tolnor ( Połączony - Duneb i Larkas )

- Ostlor ( Połączony - Ostlor i Hardcore )

Te 2 serwery wytrwały dosyć długo lecz po wydaniu wersji 3D tej gry niestety upadły i powstał jeden serwer:

- Thaton ( Połączony Tolnor i Ostolor )

Wracając do społeczności tej gry jest ona ciekawa nie będę jej omawiać, ponieważ nikt by już tego nie chciał czytać sami możecie się przekonać pobierając tą grę. Ale po krótce opowiem mniej więcej o co chodzi gracze tej gry są podzieleni na tzw. Czachy i Blachy.

- Czachy - ( Czachy chcą zabijać każdego kogo napotkają )

- Blachy - ( Blachy chcą chronić innych i zabijać Czachy )

Społeczność również jest podzielona na tzw. Gildie.


Myślę, że dobrze opisałem tą grę, a więc naprawdę polecam w to zagrać. Dziękuję, jeżeli ktoś tu dotrwał.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Tymit

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Czy warto było zmarnować na tą grę parę tysięcy godzin?

Recenzja nałogowygracz
2

War thunder to fajna gra

Recenzja Inwestor
3

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
4

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
5

Crossout Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Recenzja Zakatarzony
6

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
7

Movie star planet hack tool. Czy coś takiego istnieje.

Poradnik Cesere
8

Hero Zero Prostsza gra nie istnieje...

Poradnik Natalia280
9

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
10

Roblox Roblox - Top 3 Roleplay Gier!

Recenzja xOliwicia
Chat