Jak to działa

Therian Saga

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Therian Saga

Therian Saga to oryginalna i bardzo rozbudowana gra MMORPG, w którą możesz grać z poziomu swojej przeglądarki internetowej. To niespotykana wcześniej kombinacja gry spod znaku pen & paper z charakterystycznymi dla MMO rozwiązaniami. Nie zabrakło też wielu oryginalnych idei, które sprawiły, że Therian Saga pokochały tysiące graczy na całym świecie. Może czas, byś i Ty się w niej zakochał?

Przenieś się do tajemniczego świata Myriaden i zobacz, jak wygląda połączenie czasów średniowiecza z typowym uniwersum fantasy. Zostań jednym z pionierów, który przybywa do Myriaden głodny sławy i skarbów. To Ty kierujesz jego losem i decydujesz, w jakim kierunku rozwinie się Twoja postać.

Therian Saga, w przeciwieństwie do innych gier MMORPG, skupia się głównie na odkrywaniu świata i rozbudowanym systemie rzemieślnictwa. Twórcy zrezygnowali z typowego wbijania poziomów, nacisk kładziony jest na zdobywane przez naszego bohatera umiejętności. Jeśli martwisz się, że z początku niecodzienna mechanika Cię przytłoczy, to możesz porzucić wszelkie obawy, ponieważ na początku przejdziesz przez bardzo przejrzysty i intuicyjny samouczek.

Odkrywaj rozległy kontynent i podziwiaj zróżnicowane tereny, na których pozyskasz niezbędne dla rozwoju Twojego bohatera surowców. Umiejętności, które nabędziesz podczas swojej przygody z tym oryginalnym MMORPG pozwolą Ci przetrwać w dzikich realiach przyrody. W podbojach pomogą Ci towarzysze, których spotkasz na swojej drodze.

Podążaj przez uniwersum Therian jako samotny wilk żyjący z dala od wszelkiej cywilizacji lub łącz się w drużyny z członkami społeczności tego MMO. Zakładaj obozy, buduj miasta i przyłączaj się do gildii lub stwórz własną organizację, z którą podbijesz nieznane ziemie!

pełny opis gry
Screeny
Therian Saga screenshot1 Therian Saga screenshot2 Therian Saga screenshot3 Therian Saga screenshot4 Therian Saga screenshot5 Therian Saga screenshot6 Therian Saga screenshot7 Therian Saga screenshot8 Therian Saga screenshot9 Therian Saga screenshot10
Video

Therian Saga wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat