Jak to działa
Przejdź do gry Travian Kingdoms
Travian Kingdoms
5.0 1 2153 0
24.09.2017

Travian: Kingdoms - Recenzja

Travian: Kingdoms to darmowa gra w przeglądarce typu MMORTS, gdzie gracze są odpowiedzialni za budowanie własnej wioski, zarządzanie zasobami, szkolenie oddziałów i walkę z innymi graczami o Punkty Zwycięstwa.

Jest to w zasadzie wersja 5.0 popularnej gry Travian z 2004 roku, która ma więcej mechaniki podstawowej i podobną grafiką, ale z aktualizacjami graficznymi - rozwiązując tym problem z jego nieaktualnym interfejsem użytkownika i dodając nowe funkcje dostosowania wraz z dodaniem Ról Króla oraz Gubernatora.

Jak sama nazwa wskazuje, Travian: Kingdoms dodaje królestwa do wypróbowanej i prawdziwej formuły Traviana pozwalając graczom na wybranie króla lub Gubernatora w momencie rozpoczęcia gry, przez co możemy też wybrać trzy frakcje spośród tych w oryginalnej wersji: Galowie, Germanie i Rzymianie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oddzielając to od starego Traviana, królowie mają za zadanie organizować wojsko w ich królestwie, aby poszerzyć terytorium i zasięg, odgrywają rolę przywódcy - która jest dopasowana bardziej dla doświadczonych graczy.

Gubernatorzy mają za zadanie pozyskiwanie skradzionych towarów z kradzieży miast i rozszerzenie gospodarki i zasobów na rzecz królestwa - ta rola dopasowana jest jak najbardziej dla początkujących graczy.

Dzięki współpracy gubernatorów z królem, całe królestwo zdobywa skarby. Skarby można zdobyć łupiąc Obozowiska Bandytów i sprzedać je królowi, dzięki czemu zyskujemy surowce, a król punkty w skarbcu.
Zasada jest prosta - im więcej skarbów, tym więcej generuje nam się punktów zwycięstwa.

Gracze mogą też dołączyć do tajnych stowarzyszeń, które działają jako sekretne plany lub tworzą sojusze, w którym może być nawet siedem królestw! Obierają sobie wtedy za cel ukończenie ostatniego etapu gry, zbudowania Cudu Świata.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Główne Cechy Travian: Kingdoms

Służ swojemu królestwu - pomagaj królowi jako gubernator lub zostań królem, pracuj razem z innymi, aby stworzyć silne i wytrwałe Imperium!

Trzy frakcje - wybierz plemię, które pasuje do Twojego stylu gry (Galowie, Rzymianie i Germanie) począwszy od defensywy do boju!

System Bohatera - dostosuj i wyposaż swoją postać, aby wysyłać ją na przygody i zbieraj niezwykłe łupy!

Tradycyjna budowa miasta - kontroluj zasoby i buduj wiele miast na terytorium królestwa, aby zapewnić maksymalny zysk i siłę militarną!

Zbuduj Cud Świata - wybuduj Cud świata i osiągnij na nim 100 poziom, aby zostać ogłoszony jako zwycięzca serwera!

Gra wygląda świetnie, jest naprawdę dobra (o wiele więcej niż ta recenzja może faktycznie pokazać), ale to zdecydowanie gra dla cierpliwych graczy, a tylko ci, którzy są bardzo zaangażowani w grę, będą w stanie konkurować i trzymać się. Niezależnie od tego, czy jest to dobra czy zła rzecz, nie jesteśmy pewni, ale to dość interesująca gra i staje się bardziej interesująca, gdy zaczynasz współpracę z innymi graczami, aby zbudować swoje własne Imperium.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Wloczykij

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Waluta w Team Fortress 2

Poradnik 1NFORM4TYK
2

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
4

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
5

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
8

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
9

Akinator Niezwykły telepata - Akinator!

Recenzja BartusioBananusio
10

Transformice Moce szamanów i ich zadanie

Poradnik KeryFi
Chat