Jak to działa

Twin Saga

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Twin Saga

Pomóż upadłej boginii ocalić świat przed jej złym bratem bliźniakiem w świecie Twin Saga. Ta gra to kolejny tytuł z gatunku MMORPG, z którym możesz podjąć nowe wyzwania i dołączyć do bohaterów okrytych chwałą.

Wybieraj spośród dziewięciu dostępnych klas, z której każda znacząco różni się pod kątem stylu gry i oferowanych umiejętności. Bohaterowie mają zarówno swoje mocne strony, jak i wady, których znajomość jest niezbędna, aby poradzić sobie podczas podróży po jasnym barwnym świecie Aetherion na pokładzie swojego mobilnego domu Terracottage.

Terracottage to ruchome lokum osadzone na plecach ogromnych chodzących maszyn. Swoją fortecę będziesz ulepszać na przeróżne sposoby, począwszy od stworzenia miejsc na profesje wyrobnicze, poprzez kuchnię, aż po uprawę roślin niezbędnych do eksperymentowania z alchemią w zaciszu domowym.

Rekrutuj nowych pomocników (Senishi), którzy z chęcią będą Ci towazyszyć podczas Twoich podróży po świecie pełnym magii i niebezpieczeństw czekających w mniej popularnych rejonach Aetherion. System energii, w który wyposażony będzie Twój bohater pozwoli Ci na wykonywanie potężnych combosów w stronę przeciwnika, aby posłać ich prosto na ziemię.

Poza zajęciami związanymi z wojną i zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, w Twin Saga oddasz się innym atrakcjom, takim jak rozwijanie profesji, do których należy m.in: wędkarstwo, krawiectwo, zbieranie roślin, uprawa roli itp.

Rejestrując się w Twin Saga przeniesiesz się do uniwersum, które w przepiękny sposób opowiada klasyczną historię walki dobra ze złem. Opowiedz się po właściwej stronie.

pełny opis gry
Screeny
Twin Saga screenshot1 Twin Saga screenshot2 Twin Saga screenshot3 Twin Saga screenshot4 Twin Saga screenshot5 Twin Saga screenshot6 Twin Saga screenshot7 Twin Saga screenshot8 Twin Saga screenshot9 Twin Saga screenshot10
Video

Twin Saga wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Pentium 4 2.8 GHz / AMD K8 2600+
 • 3 GB
 • Nvidia GeForce 8400 / Radeon X1600
 • 8 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat