Jak to działa

Unlimited Ninja

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Unlimited Ninja

Jesteś fanem przygód adeptów ninjustsu z uniwersum Naruto? W takim razie znalazłeś MMORPG, które spełni Twoje wymagania. Unlimited Ninja to przeglądarkowa gra MMO, która dostępna jest zupełnie za darmo.

Fabuła Unlimited Ninja jest połączeniem wątków znanych z oryginalnej serii anime, więc fani serii odnajdą tutaj wiele smaczków, na widok których widok na pewno się ucieszą. Początek rozgrywki obejmuje wybór jednej z trzech szkół walki, w której Twój bohater postawi pierwsze kroki, aby zostać ninją. Każda szkoła posiada odrębne umiejętności, których nauczysz się podczas pobierania nauk. Zdecyduj, czy podążysz ścieżką Taijutsu, Ninjutsu bądź Sekretnego Jutsu. Bardzo ważna dla rozwoju postaci jest też płeć bohatera, ponieważ mężczyźni lepiej sprawiają się w wykonywaniu karkołomnych kombinacji, natomiast kobiety są mistrzyniami w opanowywaniu delikatniejszych i bardziej złożonych technik.

Głównym elementem rozgrywki w tej grze MMORPG jest dynamiczna walka, którą stoczysz pomiędzy innymi graczami, ale również z przeciwnikami, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję, tzw. AI. Oczywiście – jak przystało na porządną grę MMORPG – w Unlimited Ninja rozwiniesz swojego bohatera rozwijając poznane wcześniej umiejętności poprzez zdobywanie kolejnych poziomów. Za wygrane pojedynki i rozwiązywane zadania zbierzesz potężny ekwipunek, który zapewni Ci przewagę nad wrogami i zdecydowanie ułatwi przygodę z tą produkcją. Mało tego, jeśli podróżowanie piechotą wydaje Ci się zbyt uciążliwe, zawsze możesz wskoczyć na grzbiet jednego z wierzchowców dostępnych w grze.

Poznawaj nowych graczy, łączcie się w grupy i razem przemierzajcie świat Naruto w poszukiwaniu przygód!

pełny opis gry
Screeny
Unlimited Ninja screenshot1 Unlimited Ninja screenshot2 Unlimited Ninja screenshot3 Unlimited Ninja screenshot4 Unlimited Ninja screenshot5 Unlimited Ninja screenshot6 Unlimited Ninja screenshot7 Unlimited Ninja screenshot8 Unlimited Ninja screenshot9 Unlimited Ninja screenshot10
Video

Unlimited Ninja wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat