Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0.0 0 130 0
08.08.2018

Dlaczego UNTURNED to dobra gra?

Hej!!! z tej strony /pioter czy jak kto woli piowor1500100900 witam was serdecznie, ciepło i miło! A bę de mówił o UNTURNED który został Wydany w 2014 charakteryzuje się głównie oprawą graficzną. Jest to gra typowo sandbox'owa o przetrwaniu w świecie po zagładzie Zombie. Bardzo wysoko cenię te gre ze względu na to żę- 1.kto ją zrobił, a było to 17-letni chłopak- Nelson Sexton, i zrobił to sam 2.na jej częste aktualizacje- czasami jest to kilka aktualizacji na tydzień i nie są to tylko jakieś poprawki, ale są to często prośby graczy i ich zgłoszenia jak również nowe pojazdy, rzeczy itp. 3.- jest to gra darmowa i nie jest "Pay-to-Win" aczkolwiek można wykupić konto GOLD co daje nam rozmaite dodatki typu skiny GOLD, servery dodatkowe i dostęp do dużego edytora postać
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
dzięki czemu nie spotkasz drugiej takiej samej osoby.4.- jest to dobry wybór dla osób o słabym komputerze/laptopie i można zmniejszyć ustawienia graficzne do dużego minimum ale gdy ustawimy wszystko na MAX to czasami widok może zabrać dech w piersiach. 5.- Workshop, który jest ogromny- jeden z największych na Steam 6.- rozwinięte questy i crafting 7.- wbudowany edytor map 8.- nie można ufać ludzią i najlepiej się do nich nie odwracać- dosłownie! nie można ufać nikomu. Niektórzy cię zabiją dla paru naboi lub innych cennych przedmiotów i może nie jest to według wielu plus ale nadaje to realizmu do gry chociarz też czasami można znaleźć człowieka godnego zaufania ;) 9.- Wiele opcji do dostosowywania Menu i postaci .10.-Gra dobra dla graczy których nie obchodzi fabuła!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
11.-Ma ona jaenak fabułę ale to jest bardzo ale to bardzo skomplikowane i trzeba naprawnde wiele czasu spędzić, aby ją rozwiązać, ale dzięki temu gdy zwykłe zabijanie zombie nam się znudziło, możemy zacząć się jej doszukiwać, a większość map ma osobną! 12.-gra jest dość śmieszna gdy doszukać się niektórych serverów. 13.-Gra ma ochronę przeciw cheaterom dzięki czemu nie spotkałem się z niesprawiedliwością (oczywiście związaną z cheatowaniem a nie tak poprostu kto mnie zabił) ! Mam w tą grę przegraną w 08.08.2018r ponad 389h w tą gre i bardzo ją polecam. Jest duża ilość serverów i graczy! Są różne servery! od PvP przez Arena po RolePlay! BARDZO JĄ POLECAM ( aha jest to moja pierwsza tego typu recenja, więc proszę o wyrozumiałość :) )


Steam-piowor1500100900
X-BOX-CivilUncle60
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez /pioter

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
5

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Discord