Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0.0 0 86 0
08.08.2018

Dlaczego UNTURNED to dobra gra?

Hej!!! z tej strony /pioter czy jak kto woli piowor1500100900 witam was serdecznie, ciepło i miło! A bę de mówił o UNTURNED który został Wydany w 2014 charakteryzuje się głównie oprawą graficzną. Jest to gra typowo sandbox'owa o przetrwaniu w świecie po zagładzie Zombie. Bardzo wysoko cenię te gre ze względu na to żę- 1.kto ją zrobił, a było to 17-letni chłopak- Nelson Sexton, i zrobił to sam 2.na jej częste aktualizacje- czasami jest to kilka aktualizacji na tydzień i nie są to tylko jakieś poprawki, ale są to często prośby graczy i ich zgłoszenia jak również nowe pojazdy, rzeczy itp. 3.- jest to gra darmowa i nie jest "Pay-to-Win" aczkolwiek można wykupić konto GOLD co daje nam rozmaite dodatki typu skiny GOLD, servery dodatkowe i dostęp do dużego edytora postać
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
dzięki czemu nie spotkasz drugiej takiej samej osoby.4.- jest to dobry wybór dla osób o słabym komputerze/laptopie i można zmniejszyć ustawienia graficzne do dużego minimum ale gdy ustawimy wszystko na MAX to czasami widok może zabrać dech w piersiach. 5.- Workshop, który jest ogromny- jeden z największych na Steam 6.- rozwinięte questy i crafting 7.- wbudowany edytor map 8.- nie można ufać ludzią i najlepiej się do nich nie odwracać- dosłownie! nie można ufać nikomu. Niektórzy cię zabiją dla paru naboi lub innych cennych przedmiotów i może nie jest to według wielu plus ale nadaje to realizmu do gry chociarz też czasami można znaleźć człowieka godnego zaufania ;) 9.- Wiele opcji do dostosowywania Menu i postaci .10.-Gra dobra dla graczy których nie obchodzi fabuła!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
11.-Ma ona jaenak fabułę ale to jest bardzo ale to bardzo skomplikowane i trzeba naprawnde wiele czasu spędzić, aby ją rozwiązać, ale dzięki temu gdy zwykłe zabijanie zombie nam się znudziło, możemy zacząć się jej doszukiwać, a większość map ma osobną! 12.-gra jest dość śmieszna gdy doszukać się niektórych serverów. 13.-Gra ma ochronę przeciw cheaterom dzięki czemu nie spotkałem się z niesprawiedliwością (oczywiście związaną z cheatowaniem a nie tak poprostu kto mnie zabił) ! Mam w tą grę przegraną w 08.08.2018r ponad 389h w tą gre i bardzo ją polecam. Jest duża ilość serverów i graczy! Są różne servery! od PvP przez Arena po RolePlay! BARDZO JĄ POLECAM ( aha jest to moja pierwsza tego typu recenja, więc proszę o wyrozumiałość :) )


Steam-piowor1500100900
X-BOX-CivilUncle60
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez /pioter

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
2

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
3

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
4

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
5

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
6

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
7

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
8

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

Transformice Jak szybko zebrać serki?

Poradnik Dziadek_Wiesia
Discord