Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0.0 0 22 0
08.08.2018

Dlaczego UNTURNED to dobra gra?

Hej!!! z tej strony /pioter czy jak kto woli piowor1500100900 witam was serdecznie, ciepło i miło! A bę de mówił o UNTURNED który został Wydany w 2014 charakteryzuje się głównie oprawą graficzną. Jest to gra typowo sandbox'owa o przetrwaniu w świecie po zagładzie Zombie. Bardzo wysoko cenię te gre ze względu na to żę- 1.kto ją zrobił, a było to 17-letni chłopak- Nelson Sexton, i zrobił to sam 2.na jej częste aktualizacje- czasami jest to kilka aktualizacji na tydzień i nie są to tylko jakieś poprawki, ale są to często prośby graczy i ich zgłoszenia jak również nowe pojazdy, rzeczy itp. 3.- jest to gra darmowa i nie jest "Pay-to-Win" aczkolwiek można wykupić konto GOLD co daje nam rozmaite dodatki typu skiny GOLD, servery dodatkowe i dostęp do dużego edytora postać
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
dzięki czemu nie spotkasz drugiej takiej samej osoby.4.- jest to dobry wybór dla osób o słabym komputerze/laptopie i można zmniejszyć ustawienia graficzne do dużego minimum ale gdy ustawimy wszystko na MAX to czasami widok może zabrać dech w piersiach. 5.- Workshop, który jest ogromny- jeden z największych na Steam 6.- rozwinięte questy i crafting 7.- wbudowany edytor map 8.- nie można ufać ludzią i najlepiej się do nich nie odwracać- dosłownie! nie można ufać nikomu. Niektórzy cię zabiją dla paru naboi lub innych cennych przedmiotów i może nie jest to według wielu plus ale nadaje to realizmu do gry chociarz też czasami można znaleźć człowieka godnego zaufania ;) 9.- Wiele opcji do dostosowywania Menu i postaci .10.-Gra dobra dla graczy których nie obchodzi fabuła!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
11.-Ma ona jaenak fabułę ale to jest bardzo ale to bardzo skomplikowane i trzeba naprawnde wiele czasu spędzić, aby ją rozwiązać, ale dzięki temu gdy zwykłe zabijanie zombie nam się znudziło, możemy zacząć się jej doszukiwać, a większość map ma osobną! 12.-gra jest dość śmieszna gdy doszukać się niektórych serverów. 13.-Gra ma ochronę przeciw cheaterom dzięki czemu nie spotkałem się z niesprawiedliwością (oczywiście związaną z cheatowaniem a nie tak poprostu kto mnie zabił) ! Mam w tą grę przegraną w 08.08.2018r ponad 389h w tą gre i bardzo ją polecam. Jest duża ilość serverów i graczy! Są różne servery! od PvP przez Arena po RolePlay! BARDZO JĄ POLECAM ( aha jest to moja pierwsza tego typu recenja, więc proszę o wyrozumiałość :) )


Steam-piowor1500100900
X-BOX-CivilUncle60
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez /pioter

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
9

World of Tanks World of Tanks Recenzja Gry

Recenzja ReDoXPL
10

World of Tanks Caernarvon - przyjemny brytyjski czołg ciężki

Recenzja HansOmen
Discord