Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0.0 0 64 0
08.08.2018

Dlaczego UNTURNED to dobra gra?

Hej!!! z tej strony /pioter czy jak kto woli piowor1500100900 witam was serdecznie, ciepło i miło! A bę de mówił o UNTURNED który został Wydany w 2014 charakteryzuje się głównie oprawą graficzną. Jest to gra typowo sandbox'owa o przetrwaniu w świecie po zagładzie Zombie. Bardzo wysoko cenię te gre ze względu na to żę- 1.kto ją zrobił, a było to 17-letni chłopak- Nelson Sexton, i zrobił to sam 2.na jej częste aktualizacje- czasami jest to kilka aktualizacji na tydzień i nie są to tylko jakieś poprawki, ale są to często prośby graczy i ich zgłoszenia jak również nowe pojazdy, rzeczy itp. 3.- jest to gra darmowa i nie jest "Pay-to-Win" aczkolwiek można wykupić konto GOLD co daje nam rozmaite dodatki typu skiny GOLD, servery dodatkowe i dostęp do dużego edytora postać
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
dzięki czemu nie spotkasz drugiej takiej samej osoby.4.- jest to dobry wybór dla osób o słabym komputerze/laptopie i można zmniejszyć ustawienia graficzne do dużego minimum ale gdy ustawimy wszystko na MAX to czasami widok może zabrać dech w piersiach. 5.- Workshop, który jest ogromny- jeden z największych na Steam 6.- rozwinięte questy i crafting 7.- wbudowany edytor map 8.- nie można ufać ludzią i najlepiej się do nich nie odwracać- dosłownie! nie można ufać nikomu. Niektórzy cię zabiją dla paru naboi lub innych cennych przedmiotów i może nie jest to według wielu plus ale nadaje to realizmu do gry chociarz też czasami można znaleźć człowieka godnego zaufania ;) 9.- Wiele opcji do dostosowywania Menu i postaci .10.-Gra dobra dla graczy których nie obchodzi fabuła!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
11.-Ma ona jaenak fabułę ale to jest bardzo ale to bardzo skomplikowane i trzeba naprawnde wiele czasu spędzić, aby ją rozwiązać, ale dzięki temu gdy zwykłe zabijanie zombie nam się znudziło, możemy zacząć się jej doszukiwać, a większość map ma osobną! 12.-gra jest dość śmieszna gdy doszukać się niektórych serverów. 13.-Gra ma ochronę przeciw cheaterom dzięki czemu nie spotkałem się z niesprawiedliwością (oczywiście związaną z cheatowaniem a nie tak poprostu kto mnie zabił) ! Mam w tą grę przegraną w 08.08.2018r ponad 389h w tą gre i bardzo ją polecam. Jest duża ilość serverów i graczy! Są różne servery! od PvP przez Arena po RolePlay! BARDZO JĄ POLECAM ( aha jest to moja pierwsza tego typu recenja, więc proszę o wyrozumiałość :) )


Steam-piowor1500100900
X-BOX-CivilUncle60
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez /pioter

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
4

Gry o policji

Recenzja Marcel123
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
9

Jak Być Lepszym W Counter Strike: Global Offensive

Poradnik Burixt0n
10

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Poradnik BiałyBananek
Discord