Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
4.8 4 3401 0
12.06.2017

unturned bronie

Witam w moim pierwszym poradniku. Opisze w nim bronie z gry.

Plan poradnika
1.Opis czego dotyczy
2.Porady dotyczące snajperstwa
3.Wymienienie broni wraz z krótkim opisem
4.Mowa końcowa :PJest kilka kategorii:

- karabiny snajperskie
- karabiny szturmowe
- strzelby
- karabiny maszynowe
- pistolety maszynowe
- pistolety
-broń ręczna (biała)

Zacznijmy od ulubionych broni większości graczy czyli snajperek. :P (jako snajperki można uznać na przykład maplestrika, czyli m4 odpowiednio przygotowane ale skupie się na prawdziwych)
Oczywiście można nimi grać też jak karabinami szturmowymi/shotgunami, lecz ja tak nie gram.
Niektóre są lepsze na trybie gry normal inne na easy. Zalecam początkującym nie grać na normalu lub hardzie bo jest tam krwawienie, zławania kości i opadanie. :( Jako snajper przeważnie nie nosze ghillie suit, bo
-ma mało miejsca
-nie kamufluje tak jak w realu
-nie zapewnia ochrony (np. można zdjąć na strzał w głowe)
-jest rzadki

Zawsze biorę hełm i kamizelkę spodnie i bluza ghillie mogą być. Nie strzelajcie od razu jak kogoś zobaczycie (chyba że ucieka) tylko poczekajcie na dobrą sytuację na przykład stanie albo coś lootuje. Nie radzę wchodzić do miasta, ponieważ głównie walczy się tam na bliski dystans, co czyni was łatwym celem i trudno jest walczyć bronią snajperską. Nie dajcie mu podejść i wykorzystajcie zasięg.
Nie używajcie noktowizorów, bo są bardzo widoczne!!! Lepsza jest luneta z noktowizorem. Polecam granaty dymne do utrudnienia wrogowi ostrzału lub ucieczki. Trzeba też umiejętnie wykorzystywać teren. Chętni mogą zmienić skiny na dla przykładu woodland lub scrubbrush ewentualnie multicam. Nie daje to aż tak dużo, ale zawsze coś :P
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
sabertooth/snayperskya (czy jak to się pisze.)- pojawiają się na terenach militarnych (np. konwój, baza wojskowa). Są dość rzadkie.Są samopowtarzalne. Sabertooth można łatwo znaleźć na mapach washington, hawajach i pei natomiast snaiperZkija (tak na nią mówię) na rosji i w strefach rangerowskich na pei i washington. Sabertooth ma 10 naboi, a druga broń 7. Używają low caliber military/ranger amunition box.

Od tąd karabiny snajperskie używają high caliber military/ranger amunition box

Timberwolf/ekho/shadowstalker- jedne z najlepszych broni tej klasy. Zdejmują na strzał bez hełmów, ale są bolt action. Pojawiają się w airdropach i bardzo rzadko w lokacjach wojskowych. Timberwolf pojawia się na pei, ekho na rosji, a shadow- washington koło ufo lub skorpion. Polecam je w kolejności: ekho, timberwolf, shadowstalker. Ostatnia ma plus (liczy on się tylko na serwerach z balistyką), że pociski nie opadają i są najszybsze (ma też lunetę 6x ale ona jest średnia). Pojemność magazynka to kolejno: 6 timberwolf, ekho 7 a shadowstalker- 1.

Grizzly- według mnie najlepsza broń w grze. Zabija na strzał i jest samopowtarzalna (nie wymaga przeładowania pomiędzy pociskami). Miała największy zasięg (nie wiem jak teraz). Znajduje się w airdropach, na washington i hawaii. Minus jest taki, że jest głośna. Ma troche mało pocisków bo 7.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
shadowstalker mk2- Nie uznałem go za najlepszą snajperkę, bo jak na razie nie jest możliwy do znalezienia (oprócz easter eggów). Ma dobry celownik stockowy. Ma area damage (strefęzadawania obrażeń). Ma magazynek 20pocisków

Rocket launcher- może i nie jest karabinem snajperskim,ale przy dużych umiejętnościach (mowa o opadaniu pocisku) potrafi być baardzo ale to baaaaaaaaaaardzooooooooo groźna. Może zdjąć kilku na raz. W sumie kto bogatemu zabroni :P

i na koniec..............................
makeshift gun- jest słaby, ale zawsze coś. Amunicje można też stworzyć.NIgdy tego nie używałem no chyba że był kit.


Wszystko oparte jest na moim doświadczeniu. Nie uwzględniłem mapy yukon bo na niej bardzo mało grałem. Moja ulubiona konfiguracja broni to: tłumik dzwięku w dzień, a w nocy błysku (jeśli możliwe), bipod (dwójnóg), luneta (zależy od dystansu lecz najczęściej nie mam wyboru) i rangefinder.Dobrym pomysłem jest skampić się na drzewie. Polecam chodzić z kolegą, żeby cie osłaniał. Jeżeli chcecie więcej poradników dajcie znać (mogę napisać poradnik dotyczący odpowiedników broni w realu, miejsc pod budowę bazy i jakie są najlepsze, jak walczyć, o samochodach i pojazdach lub konfiguracje i ekwipunek dla klas) . Możecie też sami podsuwać pomysły. Napiszcie jeżeli coś źle napisałem. Nie ma tu matamoreza, bo przez grę uznawany jest za broń szturmową.Proszę o ocenę mojej ciężkiej pracy. Trochę się rozpisałem. Jak zwykle. Mam nadzieję, żę ktoś doceni ten poradnik. Może dzięki temu gra zyska na popularności, a zasługuje na to.
4.8 (głosów: 4)
Art napisany przez JanuszPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
2

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

Forge of Empires Skąd taka popularność ?

Recenzja Tybero
5

Roblox Bloxburg - budowanie

Tutorial bananamother
6

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
7

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
8

CSGO Prime (B2P) Skiny, które mają inne elementy

Poradnik JestemKacper
9

Rocket League (B2P) Rocket League-nowy event

Recenzja Gitarz
10

Warframe Teeno czyli wojownicy przywrócenia nadziei

Recenzja szeremere
Chat