Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
4.8 4 3955 0
12.06.2017

unturned bronie

Witam w moim pierwszym poradniku. Opisze w nim bronie z gry.

Plan poradnika
1.Opis czego dotyczy
2.Porady dotyczące snajperstwa
3.Wymienienie broni wraz z krótkim opisem
4.Mowa końcowa :PJest kilka kategorii:

- karabiny snajperskie
- karabiny szturmowe
- strzelby
- karabiny maszynowe
- pistolety maszynowe
- pistolety
-broń ręczna (biała)

Zacznijmy od ulubionych broni większości graczy czyli snajperek. :P (jako snajperki można uznać na przykład maplestrika, czyli m4 odpowiednio przygotowane ale skupie się na prawdziwych)
Oczywiście można nimi grać też jak karabinami szturmowymi/shotgunami, lecz ja tak nie gram.
Niektóre są lepsze na trybie gry normal inne na easy. Zalecam początkującym nie grać na normalu lub hardzie bo jest tam krwawienie, zławania kości i opadanie. :( Jako snajper przeważnie nie nosze ghillie suit, bo
-ma mało miejsca
-nie kamufluje tak jak w realu
-nie zapewnia ochrony (np. można zdjąć na strzał w głowe)
-jest rzadki

Zawsze biorę hełm i kamizelkę spodnie i bluza ghillie mogą być. Nie strzelajcie od razu jak kogoś zobaczycie (chyba że ucieka) tylko poczekajcie na dobrą sytuację na przykład stanie albo coś lootuje. Nie radzę wchodzić do miasta, ponieważ głównie walczy się tam na bliski dystans, co czyni was łatwym celem i trudno jest walczyć bronią snajperską. Nie dajcie mu podejść i wykorzystajcie zasięg.
Nie używajcie noktowizorów, bo są bardzo widoczne!!! Lepsza jest luneta z noktowizorem. Polecam granaty dymne do utrudnienia wrogowi ostrzału lub ucieczki. Trzeba też umiejętnie wykorzystywać teren. Chętni mogą zmienić skiny na dla przykładu woodland lub scrubbrush ewentualnie multicam. Nie daje to aż tak dużo, ale zawsze coś :P
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
sabertooth/snayperskya (czy jak to się pisze.)- pojawiają się na terenach militarnych (np. konwój, baza wojskowa). Są dość rzadkie.Są samopowtarzalne. Sabertooth można łatwo znaleźć na mapach washington, hawajach i pei natomiast snaiperZkija (tak na nią mówię) na rosji i w strefach rangerowskich na pei i washington. Sabertooth ma 10 naboi, a druga broń 7. Używają low caliber military/ranger amunition box.

Od tąd karabiny snajperskie używają high caliber military/ranger amunition box

Timberwolf/ekho/shadowstalker- jedne z najlepszych broni tej klasy. Zdejmują na strzał bez hełmów, ale są bolt action. Pojawiają się w airdropach i bardzo rzadko w lokacjach wojskowych. Timberwolf pojawia się na pei, ekho na rosji, a shadow- washington koło ufo lub skorpion. Polecam je w kolejności: ekho, timberwolf, shadowstalker. Ostatnia ma plus (liczy on się tylko na serwerach z balistyką), że pociski nie opadają i są najszybsze (ma też lunetę 6x ale ona jest średnia). Pojemność magazynka to kolejno: 6 timberwolf, ekho 7 a shadowstalker- 1.

Grizzly- według mnie najlepsza broń w grze. Zabija na strzał i jest samopowtarzalna (nie wymaga przeładowania pomiędzy pociskami). Miała największy zasięg (nie wiem jak teraz). Znajduje się w airdropach, na washington i hawaii. Minus jest taki, że jest głośna. Ma troche mało pocisków bo 7.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
shadowstalker mk2- Nie uznałem go za najlepszą snajperkę, bo jak na razie nie jest możliwy do znalezienia (oprócz easter eggów). Ma dobry celownik stockowy. Ma area damage (strefęzadawania obrażeń). Ma magazynek 20pocisków

Rocket launcher- może i nie jest karabinem snajperskim,ale przy dużych umiejętnościach (mowa o opadaniu pocisku) potrafi być baardzo ale to baaaaaaaaaaardzooooooooo groźna. Może zdjąć kilku na raz. W sumie kto bogatemu zabroni :P

i na koniec..............................
makeshift gun- jest słaby, ale zawsze coś. Amunicje można też stworzyć.NIgdy tego nie używałem no chyba że był kit.


Wszystko oparte jest na moim doświadczeniu. Nie uwzględniłem mapy yukon bo na niej bardzo mało grałem. Moja ulubiona konfiguracja broni to: tłumik dzwięku w dzień, a w nocy błysku (jeśli możliwe), bipod (dwójnóg), luneta (zależy od dystansu lecz najczęściej nie mam wyboru) i rangefinder.Dobrym pomysłem jest skampić się na drzewie. Polecam chodzić z kolegą, żeby cie osłaniał. Jeżeli chcecie więcej poradników dajcie znać (mogę napisać poradnik dotyczący odpowiedników broni w realu, miejsc pod budowę bazy i jakie są najlepsze, jak walczyć, o samochodach i pojazdach lub konfiguracje i ekwipunek dla klas) . Możecie też sami podsuwać pomysły. Napiszcie jeżeli coś źle napisałem. Nie ma tu matamoreza, bo przez grę uznawany jest za broń szturmową.Proszę o ocenę mojej ciężkiej pracy. Trochę się rozpisałem. Jak zwykle. Mam nadzieję, żę ktoś doceni ten poradnik. Może dzięki temu gra zyska na popularności, a zasługuje na to.
4.8 (głosów: 4)
Art napisany przez JanuszPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
2

Fortnite Kilka porad dla nowych graczy w Fortnite

Poradnik xnoobxpl
3

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
4

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
5

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
6

World of Tanks World of Tanks - szybki sposób na wykonanie zadań

Poradnik Bananek2012
7

Fortnite Jak robić winy z koronką

Poradnik Sitrox727272
8

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
9

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
10

Wartime Wartime gra przeglądarkowa z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
Chat