Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 2665 0
07.07.2017

[Unturned] Porady & Triki [Top 6]

1. Leczeni innych graczy

Niektórzy gracze nie wiedzą o tym że mogą leczyć swoich przyjaciół.
Żeby uleczyć swojego kolegę trzeba przytrzymać na nim prawy przycisk myszki trzymając w ręku bandaż, apteczkę lub jakiś inny przedmiot leczący. Ta funkcja przydaję się wtedy kiedy twój kolega morzę zaraz zginąć a wyrzucenie przedmiotu będzie zbyt wolne.

2. Szybkie podnoszenie i upuszczanie rzeczy

Jeśli ktoś cię zaatakuje a ty nie masz broni ustawionej na klawisz 1 lub 2 ani nie masz broni w ręku, zazwyczaj otwierasz ekwipunek i klikasz prawy przycisk myszki a potem Equip. Możesz to zrobić szybciej przytrzymując klawisz CTRL i potem kliknąć na wybrany przedmiot prawym przyciskiem myszy. Możesz też otwierając ekwipunek kliknąć prawym przyciskiem myszy i potem kliknąć klawisz od 1 do 9 żeby przedmiot móc wziąść do ręki szybciej. Uwaga! Niektórych przedmiotów nie da się ustawić w ten sposób.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Skrzynię mają różne możliwości

Skrzynię mają więcej lub mniej slotów przechowywania zależnie z jakiego drewna zostały zrobione. Skrzynia z klonu (Maple) ma mniej slotów przechowywania niż brzozowa lub sosnowa. Najwięcej slotów przechowywania ma skrzynia z sosny (Pine).
Brzozowa skrzynia ma więcej slotów przechowywania niż skrzynia z kolnu, a mniej slotów przechowywania niż skrzynia z sosny.
Maple- 7x4
Pine- 8x4
Birch-6x4

4. Światło widoczne w nocy

Jeśli masz przy sobie karabin a do niego przymocowany laser pamiętaj aby w nocy go wyłączyć. W nocy każde światło jest dobrze widoczne, a światło z lasera jeszcze bardziej najlepiej je wyłączyć bo w ciemnościach snajperzy nie mogą cię zauważyć, mogą jeśli mają celownik z noktowizorem. A światło z latarki przyciągnie jeszcze większą uwagę. Więc postaraj się zawsze w nocy wyłączać latarkę, laser czy inny przedmiot świecący (Noktowizor może być włączony) by inni gracze cię nie widzieli.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Podtopiony Most

Jeśli budujesz mosty, buduj je trochę po wodą.
Z takiego mostu nie da się wyjść przez płotek bo woda temu zapobiega i dlatego twój wróg nie będzie mógł uciec z mostu bo będzie można wyjść tylko początkiem i końcem mostu.
Taki most jest dobrym pomysłem ponieważ każdy kto cię zaatakuje nie będzie mógł się wtedy ukryć i będziesz mógł łatwo kogoś zabić jeżeli wejdzie na twój most.

6. Crafting

Jeśli potrzebujesz piły czy innej rzeczy to zazwyczaj je szukasz.
Nie potrzebnie możesz stworzyć większość rzeczy w tym piłę. Żeby stworzyć piłę wystarczy znaleźć samochód (Nie ważne jaki) i potem go rozwalić i pozbierać (Scrap Metal) kawałki złomu który wypadnie z tego samochodu. Potrzebujesz tylko 4 kawałki złomu żeby zrobić piłę. Jeśli chcesz sprawdzić co możesz stworzyć z tych rzeczy które masz możesz sprawdzić klikając Y w grze.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Shadow YouTube

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
3

CSGO Prime (B2P) Jak utrzymać się na swojej randze i piąć się wyżej? (sposoby)

Poradnik ladwan5
4

CSGO Prime (B2P) Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Poradnik JestemKacper
5

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
6

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget- Zwiadowca

Poradnik JanuszB
7

Retro Sektor VI. Recenzja Celtic Kings: Rage of War

Recenzja Tybero
8

Gothic 3 - Krytycznym okiem fana serii cz.1

Recenzja Baldur
9

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
10

Trove Trove - Fajna gra czy nie?

Recenzja Cesere
Chat