Jak to działa
Przejdź do gry War Robots
War Robots
5.0 1 1286 0
03.08.2018

Jakie opłaca się zbierać komponenty na roboty i broń? Czy warto?

Witam, w tym poradniku opisze na jakie bronie oraz roboty najlepiej wydawać na komponenty. Opiszę jedynie te, na które jest to opłacalne.
Roboty:

- Hover - te robot wzbija się w powietrze, dzięki czemu unika rakiet. Posiada 2x miejsca na broń średnią i jedno na lekką. Najlepiej atakować bronią elektryczną z dystansu oraz zaskoczenia. Pilotowanie jest bardzo przyjemne i proste.
- Spectre - jest to jeden z najlepszych robotów w grze! Posiada aż 4x miejsca na broń średnią. W dodatku dzięki swojej umiejętności wykona skok oraz zniknie z radarów wrogów co daje dużą przewagę w ataku. Najlepiej atakować Orkanem lub Shoctrain'em, a nasz wróg nie ma z nami szans.
- Mercury - robot bardzo zręczny i prosty w obsłudze. Potrafi skoczyć w stronę wroga i wywołuje fale w okół siebie, która zabiera wrogowi punkty życia, po czym znika z radarów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
- Bulgasari - Najpopularniejszy robot z umiejętnością szybkiego odskoku w bok. Cechuje się wysokim opancerzeniem oraz tarczą która dodatkowo chroni od obrażeń wroga. Robot niestety wymaga wprawy w sterowaniu.
- Pursuer - lekki robot, który zwiększa swoją prędkość oraz znika z pola widzenia wrogów aż na 10 sekund! (dla porównania Stalker znika tylko na 8 i ma dwa miejsca na broń lekką.) Pursuer posiada 3x miejsca na broń lekką. Najlepiej zaopatrzyć się w Gust'a i atakować wrogów z bliska.

Bronie:


- Gust - broń lekka, która zadaje obrażenia wraz z zbliżaniem się do wroga. Jest ona najłatwiejsza i najtańsza do zdobycia, przy czym bardzo pożyteczna.
- Shredder - denerwuje cię gdy twój wróg przed tobą ucieka? Ta broń to rozwiąże. Shredder to karabin maszynowy, który powoduje że wróg zatrzymuje się w miejscu dzięki czemu można go łatwo wykończyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
- Vortex - jest to odpowiednik Aphid'a na miejscu średnim. Najlepiej atakować wroga z zaskoczenia, w kombinacji z Aphid'em. Zadaje bardzo duże obrażenia.(aż 10 tys. na 1 poziomie)
- Shocktrain - broń bardzo niebezpieczna i pożądana. Jeden nie zrobi większej krzywdy wrogowi. Najgroźniejszy jest w kombinacji z innymi. Wytrzela pocisk, który odbija się i zadaje obrażenia innym graczom z przeciwnej drużyny. Wraz z przybliżeniem do wroga rośnie ilość zadawanych obrażeń.
- Scourge - broń energetyczna, bardzo trudna do zdobycia. Zadaje niskie obrażenia na daleki dystans, lecz wysokie na bliski. Idealna broń dla Hovera.
- Ember - Miotacz ognia. Jest to najskuteczniejsza ciężka w całej grze. Zniszczy każdego robota i nie zatrzyma jej żadna tarcza.
- Avenger - najskuteczniejszy karabin maszynowy. Zadaje ogromne obrażenia wrogom. Jest mniej skuteczna niż Ember, jednak zdecydowanie należy do najlepszych broni ciężkich. Polecam ją każdemu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
5

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
8

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
9

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
10

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
Chat