Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 1926 0
09.09.2018

GRA DLA MIŁOŚNIKÓW SAMOLOTÓW

War Thunder to ostatnio często reklamowany i popularny tytuł, posiada wielu, nie zawsze młodych fanów. W dzisziejszym artykule zrecenzuję War Thunder.
W omawianym tytule wcielamy się w rolę pilota oraz sterujemy naszym własnym, bojowym samolotem. Samoloty mogą posiadać różne ilości działek, w zależności od poziomu samolotu. Pociski używane w działkach również mogą być dostosowywane, oczywiście za dodatkowymi opłatami.
Nasze samoloty mogą być również modyfikowane pod względem wyglądu. W grze dostępnych jest mnóstwo farb, naklejek i wiele innych "upiękrzaczy" naszych wehikułów.
Naklejki oraz kolory pozytywnie wpływają na pozyskiwanie przyjemności z gry, nasze samoloty z nudnie brązowych i zardzewiałych mogą zamienić się w ciekawie wyglądające na przykład wojskowe samoloty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj
Mechanika poruszania się oraz strzelania jest bardzo dobrze dopracowana i zbalansowana, co sprawia, że gra się bardzo przyjemnie.
Gdy nasz samolot się porusza w różnych kierunkach, często skręca, itp. - jest nas ciężej trafić ze względu na realistyczne zachowanie się wystrzelonych przez nasze działka pocisków.
W War Thunder istnieje również opadanie kul, co oznacza, że na uwadze musimy mieć również to jak daleko znajduje się od nas przeciwnik oraz strzelać na tyle wysoko - w przypadku dużych odległości, aby trafić wrogi samolot.
W opisywanym tytule nie mamy dostępu do tylko jednego trybu, możemy również walczyć czołgami - jest to tryb dużo mniej popularny niż klasyczny, powietrzny, aczkolwiek jeśli kochasz klimaty pojazdów pancernych i totalnej rozróby, ten tryb to coś dla ciebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj
Kolejną z zalet recenzowanej gry jest ilość detali, grafika. W grze mamy możliwość posiadania tak zwanych "ustawień filmowych". Takie ustawienia sprawiają, że nasza gra wygląda dosłownie jak film, grafika jest na tyle, zdetalizowana, ostra i realistyczna, że czujemy się jak gdybyśmy byli na prawdziwym polu walki w trakcie wielkiej wojny!
Odbijanie się światła słonecznego od metalowych części naszych srebrzystych ptaków, ilość drzew oraz otoczenie takie jak, skały, drzewa, góry występujące na najróżniejszych mapach naszej gry - to wszystko sprawia, że gra się w nią naprawdę świetnie!
Moja ostateczna opinia gry jest dobra, nie jest to najlepszy tytuł w jaki miałem okazję grać, aczkolwiek podobało mi się w nim wiele cech i poleciłbym go niejednemu fanowi lotnictwa lub czołgów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mesashii

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
2

Dying Light - dorównuje poprzedniej serii Dead Island?

Recenzja Kubsoon243
3

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
4

Aion Informacje,Aion,Legion

Video Lucyferos
5

DOTA 2 Lina - support czy carry?

Poradnik ChUcKxPoMpA
6

Speedway Manager Speedway przez duże S

Recenzja Speedwayzks
7

Overwatch - poradnik dla początkującej D.Va

Poradnik Porarzo
8

CSGO Prime (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
9

Forge of Empires Poradnik jak zacząć gre w Forge of Empires

Poradnik StorkTort
10

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat