Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 218 0
06.03.2020

Szwedzkie czołgi zmierzają w kierunku War Thunder

Gaijin Entertainment ogłasza, że ​​szwedzkie pojazdy naziemne będą głównym tematem kolejnej ważnej aktualizacji treści „Viking Fury” do wojskowej internetowej gry akcji War Thunder, ale pojawią się także nowe pojazdy naziemne, powietrzne i morskie dla innych narodów - łącznie ponad 60 całkowicie nowych machin wojennych. Na przykład sowiecka marynarka wojenna otrzyma lekki krążownik Sverdlov oddany do użytku zaraz po II wojnie światowej, podczas gdy siły powietrzne USA dostaną samolot z czasów wietnamskich Douglas A-4B Skyhawk. Szwedzkie czołgi mogą nie być tak sławne jak pojazdy produkowane przez kraje, które faktycznie uczestniczyły w wojnach XX wieku, ale zostały opracowane z myślą o doświadczeniach bojowych sąsiadów i lokalnych cechach krajobrazu, co prowadzi do unikalnych i bardzo praktycznych projektów. Dzięki kolejnej ważnej aktualizacji gracze War Thunder będą mogli sprawdzić, w jaki sposób te pojazdy, od lekkich przedwojennych modeli, takich jak Strv m / 31 i Strv m / 40L, po współczesne konstrukcje, takie jak Strf 90C, poradziłyby sobie z pojazdami naziemnymi większych mocy budowania czołgów.


Grając w tę grę możesz zdobyć 1000 Graj

Nawiasem mówiąc, prawdziwe szwedzkie czołgi miały pewne doświadczenie bojowe. Na przykład rebelianci Santo Domingo używali czołgów Strv m / 40L przeciwko armii amerykańskiej M48 Pattons, podczas gdy różne warianty Strf 90 były używane przez Szwecję, Danię i Norwegię podczas trwającej wojny w Afganistanie. Sverdlov był pierwszym z lekkich krążowników radzieckich Project 68bis, które zostały zbudowane przy użyciu zgromadzonego doświadczenia wojskowego. Szczycił się bardzo skuteczną bronią przeciwlotniczą, miał dobry pancerz i duży zasięg walki. Sverdlov został wystrzelony i pełnił obowiązki bojowe na wodach Morza Bałtyckiego i Oceanu Atlantyckiego aż do swojego lay-upu w 1978 roku. Nigdy nie widziała prawdziwej akcji, ale zasłynęła, gdy delegacja sowiecka przybyła do Londynu na pokładzie Sverdlova na koronację Elżbiety II pośród działań wojennych w okresie zimnej wojny. Douglas A-4 Skyhawk był bardzo opłacalnym i łatwym w obsłudze atakiem naziemnym i myśliwcem opracowanym zaraz po wojnie koreańskiej.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 1210 Graj

Główne uzbrojenie A-4B składa się z dwóch armat Colt Mk.12 o średnicy 20 mm, a dodatkowe opcje amunicji obejmują od niekierowanych rakiet, takich jak Mighty Mouse lub Zunis, poprzez pociski kierowane, takie jak Bullpups i Sidewinder, pocisk powietrzny standardowe niekierowane bomby, a także dodatkowe karabiny maszynowe 20 mm. Skyhawks widziała akcję nawet po Wietnamie, co najważniejsze w wojnie o Falklandy (używane przez argentyńskie siły powietrzne), i opierała się na brazylijskim lotniskowcu Sao Paulo do czasu jej wycofania z eksploatacji w 2018 roku.

War Thunder to darmowe, wieloplatformowe, wieloplatformowe, wojskowe arcydzieło z milionami fanów na całym świecie, które pozwala graczom walczyć w powietrzu, na lądzie i morzu na tym samym polu bitwy. War Thunder oferuje ponad 1000 grywalnych samolotów, pojazdów opancerzonych i statków od wczesnych lat 30. XX wieku do zimnej wojny, w tym pojazdy naziemne z lat 60. i 70. XX wieku, które wykorzystują technologie typowe dla nowoczesnej konstrukcji czołgów.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gasior15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
2

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
7

War Thunder War Thunder - droga przez mękę

Recenzja Kalamondin
8

Transformice Jak szybko wbić kolejny level?

Poradnik werkunia
9

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
10

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
Chat