Jak to działa

War2 Glory

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis War2 Glory

Lubisz przeglądarkowe i niezwykle wciągające gry MMO w klimacie wojennym? War2 Glory przeniesie Ci prosto do czasów II wojny światowej! W świecie nękanym przez wojnę masz możliwość wcielenia się w rolę komendanta miasta walczącego o przetrwanie. Masz szansę rozwinąć się i zatriumfować jako… mocarstwo. Zarządzaj miastem, planuj produkcję, zlecaj badania naukowe, handluj towarami oraz rozdzielaj posady wśród mieszkańców swojego miasta. Jesteś gotowy, by przejąć główne stery i zapanować nad swoim terytorium?

War2 Glory to ponad 40 jednostek, 18 budynków i 21 technologii! Chcesz zostać odpowiednio przygotowany przed każdą walką? Pamiętaj więc, żeby wykonywać zwiady na przeciwnikach! Oficerowie prowadzić będą Twoje armie i bronić miasta – zatem ich umiejętności są niezwykle ważne w całej rozgrywce. Dowiedz się koniecznie, czym różni się Generał od Szeregowego, poznaj podstawy zwiadu, plądrowania i zdobywania miast oraz postaci War2 Glory – na pewno szybko nie oderwiesz się od tej emocjonującej rozgrywki. Dołącz do Sojuszu i zyskaj protekcję, koordynuj wspólne ataki przeciwko wrogom oraz bierz czynny udział w Kampaniach Sojuszy. A może chcesz przekazać coś szczególnie ważnego swoim znajomym z gry? Rozmawiaj z nimi na światowym czasie, planując przyszłe bitwy ze swoim Sojuszem. Możesz także prowadzić prywatne rozmowy z zaprzyjaźnionymi Dowódcami.

Zawsze byłeś ciekawy tego, jak to jest zarządzać swoim miastem i wydawać najważniejsze polecenia? Już dziś masz na to szansę, odpalając War2 Glory na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
War2 Glory screenshot1 War2 Glory screenshot2 War2 Glory screenshot3 War2 Glory screenshot4 War2 Glory screenshot5 War2 Glory screenshot6 War2 Glory screenshot7 War2 Glory screenshot8 War2 Glory screenshot9 War2 Glory screenshot10
Video

War2 Glory wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat