Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
4.0 1 2571 0
13.01.2018

Czym jest Warface? Jakie ma tryby i na czym one polegają?

Warface to darmowa pierwszoosobowa strzelanka online stworzona przez studio Crytrek, które jest znane min. z serii gier Crysis. Stoi ona na silniku CryEngine 3 na którym stoi również fenomenalny Crysis 3. W grze wcielamy się w cztery różne klasy postaci; Snajpera, Inżyniera, Medyka lub Strzelca. W grze toczy się walka pomiędzy tytułową organizacją Warface, której stworzenie miało na celu przeciwdziałanie wszechobecnej korupcji w szybkim tempie dołączają do niej setki doświadczonych i wyspecjalizowanych operatorów piechoty. Ta siła pragnie powstrzymać zło którym jest Blackwood organizacja której zależy tylko na pieniądzach i swoich interesach, aby tego dopilnować Blackwood posiada armię skoordynowaną w skuteczną i bezwzględną machinę wojenna na której czele stoi osoba bez skrupułów i zahamowań Urszula Eliss. Walkę między tymi frakcjami możemy doświadczyć w pięcioosobowym trybie CO-OP lub w także pięcioosobowym trybie Operacji Specjalnych te dwa tryby rozgrywamy jako operator Warface przeciwko Blackwood w która wciela się sztuczną inteligencja. Następnymi trybami rozgrywki są Versus oraz tryb Meczy Rankingowych je rozgrywamy w formacie PvP. W Warface jak już wcześniej wspomniałem mamy dwa tryby PvE CO-OP i Operacje Specjalne. W pięcioosobowych operacjach specjalnych mamy do wyboru 8 różnych misji, spośród nich 6 możemy przejść na różnych poziomach trudności Łatwym→Normalnym→Trudnym z czego jedna z tych sześciu misji ma opcje tryby trudności „Koszmarny”, dodatkowo żeby przejść poziom Trudny musimy wcześniej przejść tą misję na poziomie Normalnym. Pozostałe dwie misje są wyjątkowe, gdyż nie możemy wybrać poziomu trudności który jest za nas z góry ustawiony na trudny. Jedną z tych misji możemy przejść w 4 różnych scenariuszach, a w ostatniej mamy za zadanie zlikwidować ważna szychę Blackwood. W CO-OP’ie mamy 6 misji które mają różny poziom trudności od Szkolenia przez Łatwy po Normalny aż do Pro, aby odblokować każdą następną misję musimy przejść poprzednią.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jednym z trybów PvP jest rozgrywanie Meczów Rankingowych, które są dostępne od 13 poziomu rozgrywamy je w formacie 5 na 5 możemy zagrać z kolegą, własną drużyną lub losowo dobranymi graczami oczywiście wraz z graniem wbijamy lepszą rangę i za nią dostajemy różne bonusy jak walutę gry, exp itp. Drugim trybem rozgrywki PvP jest Versus. Ten tryb rozgrywki jest najbardziej urozmaicony bowiem oprócz wielu map na których możemy grać dzieli się on na 10 innych trybów rozgrywki:
Każdy na każdego-taki znany każdemu dobrze tryb rozgrywki deathmatch, gdzie jako gracz mamy zabić w określonym czasie jak najwięcej przeciwników.
Deathmatch drużynowy kolejny znany tryb rozgrywki gdzie razem z drużyną mamy za zadanie zdobyć jak najwięcej fragów które są przeliczane na pkt a pod koniec rozgrywki wygra drużyna z większą ilością pkt.
Polowanie jest podobne do trybu każdy na każdego, tyle że gracze są wrzuceni na większą mapę i oprócz tego iż mamy za zadanie zabić jak największą ilość graczy to jeszcze powinniśmy mieć jak najmniej zgonów, oraz aby podbić swój wynik możemy zbierać nieśmiertelniki pozostawione po zabitych przeciwnikach. Blitz polega na jak najszybszym rozbrojeniem bomby po stronie Warface lub wyeliminowaniu przeciwników, albo obronieniu bomby przez określony czas przez Blackwood.
Podkładanie bomby polega na podłożeniu bomby lub wyeliminowaniu całej drużyny przeciwników przez Blackwood lub wyeliminowaniu drużyny przeciwnej, albo obronienie punktów podkładania bomb przez Warface.
Demolka tutaj chodzi o przejmowanie punktu i zdobywanie punktów kiedy przejmujemy owy punkt to stanowiska wroga są ostrzeliwane wygrywamy po osiągnieciu wymaganej ilości punktów.
Dominacja mamy za zadanie przejmować trzy punkty A;B;C i utrzymać je jak najdłużej za utrzymywanie ich nasza drużyna dostaje punkty a po osiągnięciu odpowiedniej liczby jedna z drużyn wygrywa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przechwytywanie tutaj po stronie Warface musimy przechwycić głowicę i zanieść ją w miejsce na naszym spawnie lub wyeliminować cały wrogi skład, po stronie Blackwood mamy za zadanie obronić głowicy przez pewien czas, albo zabić wszystkich przeciwników.
I w końcu ostatni i najnowszy tryb Battle Royal który ostatnio zyskał wielkie uznanie wśród graczy polega on na znalezieniu przez nas broni i wyeliminowaniu pozostałych graczy jednocześnie uciekając przed cały czas zmniejszającą się strefą. Jeśli chcecie dużo postrzelać i pobiegać to najlepszy będzie tryb szturmu, a jeżeli wolicie pokampić dobry będzie tryb polowanie. Myślę, że każdy znajdzie sobie coś co lubi w tej grze, czy to tryb, mapa lub broń w tej grze jest tego mnóstwo. Reasumując gra ma wiele do zaoferowania i myślę, że cały czas się rozwija ma do zaoferowania wiele graczom którzy nie mają zamiaru w niej wydawać pieniędzy. Chociaż jak w każdej grze free to play osobom które wydają pieniądze jest oczywiście łatwiej. Jeśli chcecie sobie postrzelać, pograć ze znajomymi, spróbować porywalizować z innymi graczami możecie śmiało to robić w tej grze nie ma wiele błędów, a za to ma sporo do zaoferowania. Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłych artykułach.
4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Torzart

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
2

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
3

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
4

11 Legends Czy gra 11 Legends jest fajnym tytułem do zabicia czasu?

Recenzja NoWłaśnieTak
5

Ikariam Ikariam - ocena ogólna

Recenzja Hircynn
6

World of Tanks Rheinmetall Panzerwagen - najgorszy light X tieru?

Recenzja ChUcKxPoMpA
7

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
8

Stardew valey. Zwykły symulator farmy?

Recenzja Macnut
9

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
10

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
Chat