Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
0.0 0 266 0
16.01.2018

Okiem nowego gracza - przedstawienie gry

Witam, dziś przedstawię Wam grę Warface.
WarFace jest strzelanką free to play dostępna od 2013 roku która działa na platformie My.com oraz Steam. W WarFace, jak w każdej innej grze free to play występują mikropłatności. Shooter posiada niskie wymagania sprzętowe dzięki czemu śmiało można śmigać nawet na słabszym sprzęcie. Moim zdaniem jest to najlepsza, obecnie dostępna strzelanka free to play.
Naszym głównym celem jest odblokowanie wszystkich dostępnych broni, dodatków i pancerzy oraz osiągnięcie najwyższej rangi. W grze odczuwalne jest pay to win co utrudnia rozgrywkę. Bronie które możemy kupić za realne pieniądze posiadają lepsze parametry od tych, które dostępne są dla wszystkich. Kolejnym minusem gry są zbyt duże opóźnienia serwera. Jak twierdzą twórcy, działania aby poprawić jakoś gry zostały podjęte.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tryb PvE dzieli się dodatkowo na Kooperacje oraz Operacje Specjale.

Kooperacje to krótkie, trwające zazwyczaj od 10 do 20 minut misje. 5-ciu graczy musi wykonywać określone rozkazy.Mamy do wyboru 6 misji o różnych poziomach trudności. Misje te nie wymagają zgrania z drużyną i poleca się je grać na początku aby poznać mechanikę gry. Nowe misje kooperacyjne pojawiają się codziennie.
Operacje Specjalne to długie, trwające od 30 do nawet 50 minut misje w których podobnie jak w kooperacjach, 5-ciu graczy ma za zadanie wykonywać rozkazy. W większości operacji specjalnych możemy wybrać poziom trudności na którym chcemy zagrać. W przeciwieństwie do kooperacji wymagane jest zgranie z drużyną oraz znajomość mapy. Po ukończeniu operacji specjalnej każdy z graczy otrzymuje losową skrzynkę z nagrodą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tryb PvP podzielony jest dodatkowo na różne rodzaje rozgrywek, przykładowo podkładanie bomby, deadmecz drużynowy czy każdy na każdego. Rozgrywki odbywają się w trybie 8 v 8 a każdy z graczy ma możliwość wyboru klasy. W grze dostępne są 4 klasy – strzelec, medyk, inżynier oraz snajper.

W WarFace można odnaleść różne rzeczy z innych popularnych tytułów, przykładowo
Z batleffield'a zaczerpniętą inspiracją są klasy i ich przeznaczenie. Dla porówniania strzelec w BF mógł rozdawać amunicję, medyk podnosić rannych graczy lub ich uleczać. Inżynier natomiast w BF'ie miał za zadanie naprawiać pojazdy a WF naprawia kamizelki graczy, inaczej mówiąc pancerz.

Natomiast z Call od Duty zaczerpnięte zostały tytuły i odznaczenia którymi po ukończeniu danego wyzwania możemy udekorować nasz nick. Również warto wspomnieć że sam gameplay poruszania się po mapie czy dynamika gry przybliżona jest do CoD'a.
Słowem podsumowania; WarFace jest strzelanką free to play w której możemy odczuć pay too win lecz prawdopodobnie jest jedną z lepszych dostępnych FPS'ów. Jest to gra, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.
Dziękuje za uwagę, pozdrawiam KyP.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kwadratowa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
3

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
4

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
5

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
6

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
7

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
8

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
9

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
Discord