Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 1 1548 0
05.01.2018

Warface - moja własna ocena

Witam. Chciałbym dzisiaj podzielić się z wami moimi przemyśleniami na temat Warface. Jestem już doświadczonym graczem, ponieważ mój pierwszy mecz odbył się około czterech lat temu. Od tego czasu Warface się bardzo zmienił - zostały dodane nowe mapy, bronie oraz zmienił się system losowania przedmiotów ze skrzynek. Zacznijmy może od początku. Gra obecnie waży 10 Gb, co niestety jest jej dużym minusem. Duża waga gry idzie w parze z coraz to bardziej wymagającym sprzętem. Niegdyś gra ważyła tylko 7 GB i było można w nią spokojnie grać na mniej wymagających komputerach, na minimalnych ustawieniach. Obecnie gra mi przycina i nie chodzi płynnie, szczególnie w misjach PvE. Gra posiada Easy Anty Cheat, który pozwala na wyeliminowanie hakerów. Mimo takiego zabezpieczenia, wciąż możemy na jakiegoś trafić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mimo niewielkiego postępu z oszustwem na serwerach jest zauważalna różnica niż kilka lat temu. Jeszcze przed Easy Anty Cheat'em na każdym serwerze znajdowało się chociaż 3 hakerów. Rozgrywka niestety nie była przyjemna - od razu po odrodzeniu, kiedy minął czas ochrony umieraliśmy i nie byliśmy w stanie stawić czoła wrogowi. Wszystkie bronie były dostępne czasowo, lub do kupienia na stałe, co obecnie jest nie możliwe. W oczy nie rzucały się tak złote bronie, które były stanowczo lepsze od zwykłych. Było ich zdecydowanie mniej, dzięki czemu wszyscy mieli równe szanse. Teraz - Dysponuje nimi większość doświadczonych graczy, którzy w przeszłości oszukiwali hackując grę i je zdobywali. Każdy mógł zakupić swoją ulubioną broń na określony czas, oczywiście dużo taniej niż teraz. W oczy rzucają się wysokie koszty naprawy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Obecnie po rozegranym meczu stać nas na naprawienie podstawowych przedmiotów i ledwo co możemy sobie zaoszczędzić dolarów na coś innego. Kiedyś było zupełnie inaczej - gracze otrzymywali wyższe nagrody, dzięki czemu zawsze mogli sobie odłożyć na jakąś broń, jakiś zakup. Obecnie kupno złotej skrzynki jest możliwe tylko za kredyty, a wylosowanie z niej złotej broni jest praktycznie niemożliwe. Niegdyś, każda złota skrzynka kosztowała równe 2700 dolarów Warface, chyba że jej termin dobiegał końca i cena była zniżona. Ze skrzynek można było otrzymać dużo lepsze bronie od wszystkich podstawowych w wersji złotej jak i zwyczajnej. Do tego wliczały się czasowe pistolety, granaty, dodatkowe życia oraz czasowe skiny naszego wyglądu. Gra Warface zrobiła wiele poprawek, lecz gra stanowczo wyglądała lepiej kiedyś, niż dzisiaj.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2-Czyli gra z bogatą historią.

Recenzja Myszu PL
2

World of Tanks Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Recenzja ChUcKxPoMpA
3

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
4

World of Tanks World of Tanks Recenzja Gry

Recenzja ReDoXPL
5

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
6

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
7

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
8

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
9

Minecraft Minecraft - Niezwykła Kreatywność w Pikselowej Rzeczywistości

Recenzja Andzia99
10

Eternal Edge+ Prologue Recenzja gry “Eternal Edge+ Prologue”

Recenzja Piotrex3111
Chat