Jak to działa

Wild Terra (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wild Terra (B2P)

Wild Terra to hardcore'owy sandbox MMORPG, który przeniesie Cię do czasów średniowiecza. W świecie tym rzemiosło odrywa bardzo ważną rolę. Twoim głównym zadaniem jest walka o przetrwanie, a mając na uwadze ograniczoną ilość zasobów oraz trudne, nieprzyjazne warunki zadanie to wcale nie należy do najłatwiejszych. Swoje pierwsze kroki ukierunkuj na zbudowanie schronienia. Następnie skup się na rozwoju umiejętności rzemieślniczych oraz zacznij oswajać zwierzęta. Ten nietypowy MMORPG zapewni Ci iście cyfrową szkołę życia.

Twórcy przygotowali dla nowicjuszy obszerny samouczek, dzięki któremu poznasz podstawowe elementy rozgrywki. Całość jest jednak silnie ukierunkowana na wytwarzanie własnych dóbr, dlatego przeklikanie początkowych rad może odbić się na dalszej zabawie :) Zapoznaj się z opisami przedmiotów, aby poznać ich właściwości. Zbroje, bronie, przedmioty ceramiczne to tylko niektóre z wytwarzanych dóbr. Wraz z postępem w grze będziesz mógł tworzyć domostwa oraz... maszyny oblężnicze.

W grze znajdziesz ponad 100 różnych budynków do budowy, od średniowiecznych zamków, młynów i innych budynków przemysłowych. Zawiera również rozbudowany system kulinarny z różnorodnymi produktami spożywczymi.A jeśli uda Ci się poskromić dzikie zwierzę znajdziesz dla siebie solidny środek transportu oraz kompana w podróży. Buduj farmy, chaty, miasta, systemy dróg i wiele więcej! W Wild Terra nie ma granic dla kreatywności. Odkrywaj i twórz świat na nowo!

Tytuł ten cechuje się ciekawie zaprojektowanym światem, wypełnionym przyjemną dla oczu grafiką. Istnieją różne rodzaje środowisk, takich jak np. lasy, miasta, czy kopalnie i również one charakteryzują się indywidualną wizualizacją. Podróżuj tam gdzie chcesz i buduj, co tylko zapragniesz. W Wild Terra nie znajdziesz zaprogramowanych NPC-ów, czy budynków. Tylko Ty decydujesz o tym, co właściwie stanie się częścią Twojego otoczenia.

pełny opis gry
Screeny
Wild Terra (B2P) screenshot1 Wild Terra (B2P) screenshot2 Wild Terra (B2P) screenshot3 Wild Terra (B2P) screenshot4 Wild Terra (B2P) screenshot5 Wild Terra (B2P) screenshot6 Wild Terra (B2P) screenshot7 Wild Terra (B2P) screenshot8 Wild Terra (B2P) screenshot9 Wild Terra (B2P) screenshot10
Video

Wild Terra (B2P) wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8/10
 • 2.2 GHz or higher
 • 4 GB
 • 512 MB VRAM
 • 600 MB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat