Jak to działa
Przejdź do gry Władca Smoków
Władca Smoków
3.0 2 940 0
01.03.2019

Jak zostałem władcą smoka

W grę Władca Smoków zagrałem wiedziony chęcią szybkiego zyskania bananków. Zapowiadała się jak każda "klikanka" gdzie bohater chodzi od "Annasza do Kajfasza" coś tam z każdym zagada i za to dostaje punkty rozwoju, które pozwalają zdobywać kolejne poziomy doświadczenia i zaliczać kolejne zadania banankowe. Początkowo właśnie tak było pierwsze dwa zadania udało mi się zrealizować w ciągu kilku godzin, nawiasem mówiąc weryfikacja trwała dłużej od wykonania ;). Z odkrywaniem kolejnych możliwości w grze, zaczynała mi się podobać coraz bardziej, teraz już gram w nią dla samej przyjemności, a nie z chęci zebrania bananków.

Gra polega na eksplorowaniu kilku krain w poszukiwaniu potworów do zabicia, mistrzów do odwiedzenia i zdobycia doświadczenia oraz wykonywaniu pomniejszych, ale równie istotnych zadań. Zaczynamy od wyboru postaci, która w miarę jak rozwijamy się w grze, dobiera sobie ekipę, wierzchowca i smoka.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ekipa składa się z 4 bohaterów, którzy na początku ochoczo się przyłączają, niestety ich umiejętności nie są zbyt imponujące, w dalszej części gry bardziej zaawansowanych bohaterów już musimy sobie rekrutować, oczywiście płacąc za to odpowiednią walutą. I tutaj dochodzimy do drugiego wątku gry, oprócz rozwoju postaci w grze rozwijamy swoich bohaterów, których możemy mieć w ekipie więcej niż 4, ale tylko 4 musimy wybrać do walki. Gra daje możliwość dziedziczenia doświadczenia i umiejętności pomiędzy bohaterami. Kolejnym elementem, który pomaga postaci w walce jest wierzchowiec, którego też możemy rozwijać, wyposażać w elementy pancerza i oczywiście zmieniać w miarę postępu gry. Ostatni element ekipy to smok, który towarzyszy nam na każdym kroku. Smoków także możemy mieć kilka, ale tylko jednego możemy wybrać do walki, pozostałe natomiast mogą pomagać bohaterom poprzez zawładnięcie, które podnosi jego statystyki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Władca Smoków udostępnia cały wachlarz czegoś, co można uznać za waluty, mamy tutaj złoto, diamenty, bursztyny (które kupujemy za PLN-y), ametysty i całą gamę kamieni szlachetnych i magicznych, którymi płacimy za rozwój bohaterów, wierzchowca i smoka. Walutę otrzymujemy za wykonywanie zadań, zabijanie potworów, ze znajdowanych skrzyń, a także rozbudowując naszą krainę, mamy tam zamek dający złoto, gospodarstwo gdzie możemy hodować rośliny dające różne zasoby, ołtarz gdzie usyskujemy kianit i wiele, wiele innych.

W grze wykonujemy zadania z linii głównej, które musimy wykonywać w kolejności jedno po drugim (zwykle trzeba z kimś pogadać lub osiągnąć jakiś poziom rozwoju), ale mamy także spory zbiór zadań pobocznych (nazwanych "Rośnij w siłę"), których wykonanie pozwala na szybszy rozwój zarówno postaci jaki i bohaterów.

Można by się jeszcze wiele rozpisywać nad możliwościami jakie daje gra (walka z innymi postaciami, eventy, czat, klany itp.), ale najlepiej samemu wypróbować, zanurzyć się w świat smoków i potworów, wziąć miecz do ręki, dosiąść wierzchowca, wybrać smoka i wyruszyć na polowanie 😊

3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Rod1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
6

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
7

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
8

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
9

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
10

Sweet Amoris - Słodki Flirt Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Recenzja LoveBanankiPL
Chat