Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 1210 0
04.12.2017

Każdy może zostać Farmerem

Cześć. Dzisiaj chcę wam pokazać o czym jest gra Wolni Farmerzy. Ogółem gra opiera się o tematyce rolniczej. Tutaj możemy bawić się w farmera który zaczyna od małego pola które z czasem będzie się rozrastać. Sadząc rośliny, karmić zwierzęta. Otrzymane produkty możemy sprzedawać naszym klientom czy też na miejskim rynku. W mieście jest wiele miejsc do których możemy się udać. Jest to sklepik z nasionami gdzie możemy je zakupić do zasadzenia naszego pola. Jest tam też sklep z zwierzętami które dadzą nam określone produkty. W mieście tym znajduje się sklep z dekoracjami, którymi możemy sobie udekorować pole. W całym mieście możemy zauważyć licznych ludzi którzy potrzebują naszej pomocy. Wracając na naszą farmę mamy kilka działek do oczyszczenia, w przyszłości będziemy mogli postawić budynki produkcyjne. Z czasem na nasze ranczo będą przychodzić klienci, którzy chcą kupić od nas produkty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra jest bardzo dobrze rozbudowana, posiada wiele licznych atrakcji. Dzięki zdobywaniu coraz większego poziomu mamy możliwość odblokowania wielu miejsc. Szczegółowo rozbudowany krajobraz.Jest wiele ciekawych i zabawnych animacji. Grając w tą grę powoli wczuwamy się w farmera z prawdziwej wsi. Wchodząc do mapy od razu możemy zauważyć wiele miejsc które możemy odwiedzić.Mapa jest prosta i przejrzysta .Gra oferuje nam dekorowanie naszego własnego rancza. Możemy wykazać się swoją kreatywnością i pochwalić się ranczem innym graczom.Wolni Farmerzy dają nam wiele możliwości jak pokierować grą. Uczy nas jak radzić sobie z ekonomią jak i szlifuje naszą cierpliwość . Duża ilość questów i ich nagrody dodają nam ochoty do większej gry. Producenci tej gry dobrze trafili w punkt gracza , który marzył aby zostać wirtualnym farmerem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grając w Wolnych Farmerów, gra daje nam wiele zaskakujących atrakcji takich jak konkursy, eventy, promocje. W konkursach nie dość że możemy zyskać nagrody to też daje nam walkę pomiędzy innymi graczami, przecież kto by nie chciał być na samym szczycie. Jest bardzo dużo wydarzeń , wykonując zadania mamy duże szanse na wygraną. W każdej grze są promocje prawda, w tej grze ich też nie brakuje.Grając w nią nawet nie zdajemy sobie sprawy jak nas wciągnęła to jest bardzo duży plus tej gry. Wiele aktualizacji przez co gra nie jest monotonna , dzięki temu szybko nam się nie znudzi. Niestety jak to bywa początki są zawsze ciężkie lecz szybkie poznanie gry już pozwala nam się wybić na szczyt. Dobrą opcją jest samouczek, który pokazuje nam podstawy abyśmy stawiali pewniejsze kroki. Wolni Farmerzy to gra która pozostanie w naszych głowach i nie raz będziemy do niej wracać.
Miłej gry.Pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Alex607

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
4

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
8

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
Chat