Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 781 0
16.08.2017

FCM 36 Pak 40 - francuska lornetka

FCM 36 Pak 40 to trzeciotierowy pojazd premium znajdujący się w drzewku francuskim. Sklasyfikowany został jako niszczyciel czołgów. Kolejna niskopoziomowa zabawka, dla osób, które lubią wolne i celne czołgi. Grając pierwszy raz tym pojazdem, możemy być nie zniesmaczeni. Chodzi mi dokładnie o pierwsze 30 sekund gry. Dlaczego? Prędkość maksymalna wynosi 24km/h. Co utrudnia dostanie się na najlepsze pozycje snajperskie, czy też próbę obrony się przed atakującym czołgiem lekkim. Jego wycena jest równo warta 850 złota. Nie jest to duża suma. Pojazd wyrzucany jest maksymalnie na V tiery. Przejdę teraz do plusów tego pojazdu. Czwartotierowe działo 7,5 cm Pak 40/2 posiada ogromną penetrację oczywiście jak na III tier 98 / 126 / 38 mm. Obrażenia na poziomie 110 / 110 / 175 DMG sprawią, że będziemy szanowani. Znaczy to, że czołgi będą bały się wyjechać, ponieważ wiedzą co może je spotkać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Pojazd nazwałem lornetką, ale dlaczego? Już tłumaczę. Czołg ten kiedy znajduje się w bezruchu, kiedy ma na sobie siatkę kamuflażową i wyposażony jest w lornetę polową, a przy tym ma świetnie wyszkoloną załogę, może sam wykryć pojazdy znajdujące się w bardzo dużych odległościach. Zasięg widzenia to, aż 400m. Jest to naprawdę bardzo dobry snajper. Czas przeładowania nie jest zbyt duży co pozwala na ciągłe podtrzymywanie ognia. Tym czołgiem warto trzymać się z tyłu. W bezpośrednich starciach rośnie ryzyko objechania nas. Nie jest to żwawy niszczyciel, którym umkniecie. Pancerz również nie jest powalający 40 / 20 / 20 mm. Kolejną ważną rzeczą jest unikanie strzałów artylerii. Z powodu braku zadaszenia pociski odłamkowe wyrządzą sporą krzywdę. 180 punktów HP nie pozwala nam na przyjęcie wielu strzałów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Co do grania z V tierami, taktyka się nie zmienia. Trzymamy się z tyłu. I ładujemy "pestki" w odległe cele. Jeśli pancerz ciężkich czołgów będzie zbyt trudny do sforsowania przerzućmy na złotą amunicję. Jest to kolejny pojazd w sumie jak wszystko niskotierowce, którym raczej nie zarobicie. FCM 36 Pak 40 jest raczej do odstresowania się od bitew na X tierach. Wykorzystując wszystkie jego atuty, możecie przyczynić się w znacznej mierze do zwycięstwa waszej drużyny. Co do grania w plutonie to ustawienie trzy razy FCM 36 Pak 40 lub 2 i spotter jest doskonałe. Słowem podsumowania jeżeli, ktoś lubi wolne pojazdy, z celnym i dobrym działem, a dodatkowo lubi grać statycznie ten pojazd będzie dla niego świetną zabaweczką. Osobiście polecam go ponieważ, dostarczył mi wiele zabawy, choć niekiedy gra nim może być nudna, przez udawanie krzaka pół bitwy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Czy Saints Row The Third jest warte uwagi w 2017 roku?

Recenzja BLAZEJ1
4

Armored Warfare Armored Warfare - brat, czy konkurencja dla World of Tanks?

Recenzja Tryumfator
5

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
6

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
7

Smite Wukong vampire build - MIAZGA!!! + bonusik

Poradnik SecondDeltaclav
8

POU Recenzja gry Pou, czyli gry o opiekowaniu się swoim pupilem.

Recenzja Alice Liddell
9

SAO's Legend "Hack n slash" w sosie SAO

Recenzja Michacki
10

Fortnite Fortnite - Gra z przyszłością

Recenzja LisiekTV
Chat